Фото: Як оформити банкрутство фізичної особи?

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз

Як оформити банкрутство фізичної особи?

Час прочитання: 3 хв.

Банкрутство фізичної особи - це процес, за яким фізична особа або фізична особа-підприємець може заявити про свою неспроможність сплатити борги перед кредиторами. Якщо ви знаходитеся в такій ситуації, то вам варто знати, як процесуально правильно оформити справу, щоб пом’якшити наслідки обтяження боргами та знайти найкращі варіанти розв'язання цієї проблеми.

Отож, алгоритм дій для оформлення банкрутства фізичної особи:

  1. Ознайомтесь з нюансами справи та нормативним регулюванням

Перш ніж подавати заяву про банкрутство, вам необхідно ознайомитись зі всіма правилами та вимогами, що ставляться до боржників, аби не натрапити на невиправні труднощі на наступних стадіях процесу. Для цього ви можете звернутися до відповідних інформаційних ресурсів, що надають повну інформацію про процес банкрутства, таких як інтернет-статті та/або законодавча база.

  1. Зверніться до юристів

Банкрутство - це відповідальний комплексний процес, який потребує знань та досвіду в сфері права, зокрема в галузі списання боргів за кредитами. Тому, щоб бути готовим до викликів процедури, слід заручитись допомогою спеціалістів, які зроблять все якісно. Це, зокрема, полегшить вашу участь у справі шляхом звільнення від усієї процесуальної роботи та участі в судовому процесі.

  1. Подайте заяву про банкрутство разом з необхідними додатками

Заява про неплатоспроможність - це документ, який описує обставини, які підтверджують вашу неплатоспроможність перед кредиторами. У ньому вказуються загальна заборгованість за кредитами, всі ваші доходи, активи та інша, визначена законом інформація, що стосується фінансового стану. Заява має бути підписана особисто від імені боржника, та до неї має бути доданий перелік документів, визначений Кодексом з процедур банкрутства. Оформлення документів варто доручити фахівцям, які врахують всі теоретичні та практичні моменти.

  1. Очікуйте рішення суду

Після подання заяви про банкрутство, суд розгляне її та прийме рішення щодо повернення без розгляду або відкриття провадження у справі. Якщо ваша заява не відповідає законодавчим вимогам, необхідно буде виправити всі вказані недоліки та повторно надати інформацію суду. Якщо ж всі вимоги дотримані, провадження відкривається ухвалою суду та відводиться конкретний строк на досягнення результату ліквідації боргів. До процедури доєднується арбітражний керуючий, який за оцінкою майнового стану боржника буде поетапно керувати процедурою погашення. За результатами судового розгляду суд може задовольнити процедуру відновлення платоспроможності, що дозволить сплачувати кредити за найбільш вигідними для вас умовами, або ж, у випадку визнання повної неможливості сплачувати кошти, приймає рішення про визнання вас банкрутом та переходить до процедури погашення боргів.

Що відбувається після оформлення банкрутства та які наслідки?

У разі визнання вашої часткової платоспроможності та затвердження плану реструктуризації боргів на стадії судового розгляду, після постановлення рішення суду, ви будете зобов’язані перейти до його виконання, поступово сплачуючи протягом визначеного строку суму кредитів у розмірі та на умовах, які будуть фінансово не обтяжливими для вас. Якщо прийняте рішення про визнання банкрутом, і введення процедури реалізації майна з ціллю погасити заборгованість перед кредиторами, і у вас наявне майно, якого ви не готові позбутись, на цьому етапі варто подбати про максимально можливе його збереження, доручивши це фахівцям, які знають практичні механізми його виключення з ліквідаційної маси.

Юристи «PRIKHODKO & PARTNERS» допомагають з оформленням банкрутства «під ключ» з самого започаткування даної процедури, і готові стати вашими надійними провідниками у процесі списання проблемної заборгованості. Для цього вам варто просто залишити заявку на нашому сайті. Комунікація ведеться будь-яким зручним для вас способом. Консультація дозволить виявити всі нюанси справи та спланувати подальший план дій. Воєнний стан сприяє громадянам з підтвердженою неплатоспроможністю у погашенні боргів, тому у вас є шанс назавжди позбавитись важкого тягара у вигляді проблемних кредитів. Для цього не зволікайте, і звертайтесь до нас!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Спеціаліст з банкрутства фізичних та юридичних осіб. Надає юридичний супровід у процедурах банкрутства фізичних осіб, ФОП, юридичних осіб, а також закритті виконавчих проваджень, укладенні реструктуризації і мирових угод з фінансовими установами.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація