Як не попасти під фінансовий моніторинг?
E-mail
bychkov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-45

Спеціалізується на податковому праві, представництві інтересів перед контролюючими органами, представництві інтересів в рамках проведення заходів фінансового моніторингу.

Зв'язатися зараз

Як не попасти під фінансовий моніторинг?

Час прочитання: 3 хв.

Ми вже неодноразово розбирали ситуації, пов’язані з фінансовим, пороговими сумами, ризиковими операціями. Тепер пропонуємо розглянути порядок дій, які слід вчинити, а від яких утриматись, щоб убезпечити свої рахунки від понаднормової уваги уповноважених з фінансового моніторингу.

В сучасному світі, де фінансова активність є необхідною частиною повсякденного життя, уникнути фінансового моніторингу стає складніше. Однак існує кілька кроків, які можуть допомогти уникнути попадання під фінансовий контроль.

Уникайте повторення великої кількості транзакцій

Фінансові установи звертають увагу на систематичні та повторювані операції. Збільшіть унікальність своєї активності, уникаючи частого повторення та регулярних переказів.

Мінімізуйте величину транзакцій та нарощуйте їх поступово

Менше транзакцій привертають менше уваги та зменшують ймовірність виявлення та застосування заходів фінансового моніторингу. Поступове нарощування сум транзакцій зменшить ризики стати "цікавим" для банку.

Розумійте підприємницькі ризики

Якщо ви підприємець, заздалегідь добре обговоріть можливі ризики з юристами. Це дозволить запланувати свою діяльність так, щоб мінімізувати можливість потрапляння під фінансовий моніторинг та спрогнозувати першочергові та наступні дії для його проходження.
Слід наперед потурбуватись про наявність документів, які підтверджують Ваші операції.

Зберігайте розумні інтервали між операціями

Вказане правило більш дорадче, оскільки особливості Вашої діяльності не завжди можуть давати можливість обирати час та частоту фінансових операцій. Та все ж таки за можливості слід уникати занадто коротких інтервалів між фінансовими операціями. Великі перерви дозволяють уникнути систематичності, яка може викликати підозри.

Ретельне планування, розуміння ризиків та різноманіття операцій можуть допомогти убезпечити Вас в цьому процесі.

 

Зберігайте бухгалтерську документацію

Податкове законодавство на сьогоднішній день дозволяє підприємцям, які перебувають на спрощеній системі оподаткування не вести повноцінний бухгалтерський облік, обмежившись при цьому тільки обліком доходів. При цьому, саме наявність бухгалтерських документів по проведеним господарським операціям та отриманим коштам в більшості випадків рятує при перевірці суб’єктів фінансового моніторингу. Тобто, зберігання договорів, рахунків, актів, накладних в подальшому дають Вам можливість простіше і швидше проходити перевірки.

Адвокатське бюро «Приходько та партнери» готове розібрати аспекти Вашої діяльності, проаналізувати та надати свої висновки і поради для мінімізації ризиків попадання під подібні заходи контролю. Щоб отримати консультацію або допомогу юриста щодо питань фінансового моніторингу - заповніть форму на нашому сайті і ми з Вами зв'яжемось найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
bychkov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-45

Спеціалізується на податковому праві, представництві інтересів перед контролюючими органами, представництві інтересів в рамках проведення заходів фінансового моніторингу.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація