Фото: Як купити нерухомість за кордоном?

«Укладаємо юридичні фундаменти для нерухомості та земельного розвитку!»

Дроботова Любов Дмитрівна
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз

Як купити нерухомість за кордоном?

Час прочитання: 3 хв.

Через початок повномасштабної війни більшість українців вимушені були розпочати своє життя далеко за межами України. Тому актуальним запитом від наших співгромадян являється купівля нерухомості за кордоном. В цій статті фахівці з нерухомості нашого юридичного бюро Приходько та Партнери розкажуть, які нюанси варто враховувати в процесі купівлі нерухомості за кордоном.

 

Що потрібно враховувати при купівлі нерухомості за кордоном?

Для початку зазначимо, що в процесі вибору країни для купівлі нерухомості, необхідно враховувати, що угоди купівлі-продажу мають свої особливості та відмінності. Деякі з них можуть стати суттєвими перешкодами на шляху купівлі нерухомості.

Розуміючи мету придбання об’єкта нерухомості за кордоном, Ви зможете обрати бажану країну. Наприклад, якщо Ви плануєте здавати квартиру чи будинок в оренду, краще обирати курортні європейські міста. Серед найпопулярніших країн цієї категорії – Болгарія, Туреччина, Кіпр. Якщо Ваша мета – отримання права на проживання, варто розглянути придбання нерухомості в Словаччині чи Угорщині.

Нерухомість за кордоном

Для купівлі нерухомості за кордоном потрібно:

  • По-перше, треба відкрити рахунок в банку держави, де Ви плануєте купувати нерухомість. Наприклад, майже у всіх європейських країнах оплата за купівлю нерухомості здійснюється безготівково. Саме для цього і знадобиться відкриття банківського рахунку. Не у всіх державах це зробити буде легко. Деякі з європейських фінансових структур не надають такі послуги громадянам інших країн.

Що стосується готівкового розрахунку під час купівлі рухомості, з ним не все так гладко. Це пов’язано з тим, що згідно з сучасним українським законодавством, з України безперешкодно можна вивести не більше  10 тисяч євро. При перевищенні цієї суми треба вказувати це в Декларації. Додатково потрібно буде надати пояснення щодо походження цих грошей.

  • По-друге, знадобиться отримання спеціального дозволу на придбання об’єкта нерухомості. Мова йде про отримання дозволу від влади міста, де планується купівля будинку або квартири.
  • По-третє, треба відкрити податковий рахунок. Це необхідно для легалізації дій  з купівлі об’єкта нерухомості.
  • По-четверте, для купівлі нерухомості за кордоном обов’язково залучається рієлтор. За кордоном рієлтор виступає не тільки в якості посередника, головна мета якого – налагодження співпраці обох сторін. Фахівець підтверджує певною мірою серйозність намірів особи, яка планує придбати нерухомість. Послуги рієлтора переважно сплачує покупець.

Важливо: купівля нерухомості в інших державах дозволяє отримати право на проживання. Тобто, якщо громадянин України бажає отримати громадянство європейської держави, найкращим рішенням може стати придбання нерухомості в одній з держав, яка являється членом Європейського Союзу.

 
Як купити нерухомість за кордоном

Допомога фахівця з придбання нерухомості за кордоном

Таким чином, придбання нерухомості за кордоном – перспективний та достатньо вигідний варіант вкладення власних активів.

Процедура придбання нерухомості за межами України супроводжується незвичними та складним обставинами. Однак, не варто панікувати.

Фахівці з нерухомості Приходько та Партнери  здійснюють повний юридичний супровід угод, пов’язаних з придбанням об’єктів нерухомості. Ми надамо необхідні консультації та допоможемо безпечно та оперативно придбати нерухомість за межами України. З нами Ви зможете зекономити свій дорогоцінний час.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг фахівця з нерухомості заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
drobotova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-90

Спеціалізується на реєстрації нерухомості, розв‘язання різноманітних питань пов‘язаних з введенням в експлуатацію, реконструкцією, переплануванням, об‘єднанням, поділом об‘єктів нерухомості. Земельних питань, укладання угод з нерухомістю.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5.0

Кількість оцінок:

13

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація