Виїзд чоловіків, які постійно проживають за кордоном

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Виїзд чоловіків, які постійно проживають за кордоном

Час прочитання: 3 хв.

Виїзд громадян за кордон в умовах воєнного стану – актуальна тема, якою цікавиться багато людей. Запити з міграційного права є одними з найбільш затребуваних на сьогодні, як свідчить щоденна практика команди юридичної компанії «Приходько та партнери». Тож ви можете звернутися до нас та отримати послуги з консультування та юридичного супроводу підготовки до виїзду. А поки розповімо деякі важливі аспекти, котрі стосуються процедури виїзду.

Які документи потрібні для того, аби виїхати?

Щоб безперешкодно виїхати за кордон тим чоловікам, котрі увесь час мешкають в іншій країні, потрібно пройти процедуру зняття з військового обліку на підставі дозволу ДМС про виїзд на ПМП за кордон або такого самого дозволу від консульської установи України за кордоном.

 

Дозвіл оформлюється упродовж 90 днів. Коли його отримано, можна безперешкодно перетинати державний кордон України навіть в умовах воєнного стану.

Варто відзначити, що взаємодія з ДМС та ТЦК на цю тему є досить складною. Тут впливає одразу кілька факторів, починаючи з бюрократичних процесів та людського фактору і завершуючи елементарною завантаженістю згаданих установ.

Тому юридичний супровід від команди фахівців, котрі спеціалізуються на цій справі, буде дуже доречним. Так ви почуватимете себе захищеними від різноманітних зловживань та будете певними в тому, що вам не доведеться самотужки опрацьовувати велику частину міграційного законодавства самостійно, аби відстояти свої права та законні інтереси. Фахові юристи допоможуть у цьому.

Що варто знати про консульський облік?

Щодо взяття на консульський облік, то актуальним нормативно-правовим актом, котрий його регулює, є Порядок обліку громадян України, які проживають за межами України. Цей Порядок було затверджено Постановою Уряду від 29 січня 2020 року №85.

Постійний консульський облік для осіб, які увесь час мешкають за межами України, дозволяє вільно перетинати державний кордон та повертатися до місця свого проживання. Варто відзначити, що постійний облік відрізняється від тимчасового тим, що його термін є необмеженим. Однак протягом кожних 10 років громадянин має обов’язок актуалізувати свої дані в Посольстві України.

Також вагомо знати про те, що якщо на момент взяття на консульський облік або після цього у людини з’являється громадянство іншої держави, вона може подати заяву на вихід з громадянства України, не приїжджаючи сюди. Якщо ви маєте такий запит, то ми допоможемо з його супроводом на документальному рівні.

 

Чим ми можемо бути корисними?

Коли Ви звертаєтеся за консультацією до фахівців практики міграційного права «Приходько та партнери», то отримуєте якісну допомогу, котра дає можливість не витрачати час та сили на самостійне вивчення і дослідження законодавства та процедур взаємодії з уповноваженими державними органами.

Коли ж ви замовляєте юридичний супровід, то звільняєте себе від самостійної взаємодії з чиновниками державних органів там, де цю справу можна делегувати професійним юристам. Ми виконаємо представницьку функцію на належному рівні та якісно вам допоможемо, адже для нашого адвокатського бюро така робота є звичною та щоденною. Тож ми звикли виконувати її швидко, відповідально та орієнтуючись на результат.

Щоб отримати консультацію досвідченого адвоката з міграційних питань, який має практичний досвід супроводу оформлення процедури виїзду на постійне місце проживання за кордон - заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація