Фото: Виїзд адвоката на обшук – ціна виїзду та присутності на обшуку у м. Київ

«Ми захистимо Ваші права і недоторканність Вашої честі та гідності!»

Ковальов Артем Вадимович

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз

Виїзд адвоката на обшук – ціна виїзду та присутності на обшуку у м. Київ

Час прочитання: 2 хв.

Відповідно до Конституції України, кожен громадянин може розраховувати на недоторканість своєї власності. Проведення обшуку – стрес для будь-якої нормальної людини, тим паче, обшук найчастіше проводиться неочікувано. Обшуки у більшості випадків здійснюються при наявності певних фактів чи обставин кримінального провадження. Проведення слідчих дій до моменту здійснення реєстрації кримінального провадження в ЄРДР – протизаконне. Дуже важливим, при цьому, є отримання всіх потрібних дозволів.

Для мінімізації стресових ситуацій та негативних наслідків обшуку треба в обов’язковому порядку заручитися підтримкою адвокатів. Це один із напрямків діяльності юристів «PRIKHODKO & PARTNERS».

Повноваження адвоката під час обшуку

В статті 59 Конституції України зазначено наступне: «під час слідчих дій кожна людина може скористатися послугами адвоката». Проведення обшуку може розпочатися тільки після офіційної ухвали судді місцевого загального суду. Якщо мова йде про кримінальні провадження, ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду (ч. 2 ст. 234 КПК). Цей документ – фактичний дозвіл для проведення обшуку (як запланованого, так і санкціонованого).

Адвокат по кримінальних справах «PRIKHODKO & PARTNERS» дозволяє отримати всі необхідні гарантії – підтвердження того, що під час обшуку та інших слідчих дій громадянин буде надійно захищений, не будуть обмежені його права та свободи.

Обшук може проводитися слідчим або прокурором (їх прізвища вказані в судовій ухвалі). Під час обшуку адвокат перевіряє законність цього документа і безпосередньо слідчих дій.

В статті 223 КПК України зазначено, що обов’язковою умовою проведення обшуків є наявність двох свідків та дотримання всіх елементів процедури. Це захистить підозрюваного від різноманітних маніпуляцій під час обшуків. Адвокат здійснює контроль над всіма юридичними процесами. Якщо виявлені певні порушення, все це записується до протоколу.

Адвокат має беззаперечне право бути допущеним до участі у відповідних слідчих діях. Адвокат виступає в якості захисника обвинуваченого чи підозрюваного.

 

Таким чином, повноваженнями адвоката під час обшуку являються:

  • Надання підтримки та психологічної допомоги клієнту.
  • Встановлення всіх учасників слідчих дій.
  • Перевірка законності проведення обшуку, зокрема, документів щодо легітимності слідчих дій.
  • Фіксація процесуальних дій за допомогою сучасних технічних засобів.
  • Оформлення заяв у випадку порушення чинного українського законодавства.

Ціна виїзду та присутності на обшуку у м. Київ

Під час передньої консультації обговорюєтесь вартість послуг. Все залежить від конкретної ситуації.

Виїзд адвоката на обшук складає  500 $ (сюди входить дві години, а далі – +100 $ за годину).

Якщо до Вас прийшли з обшуком, звертайтесь до адвокатів «PRIKHODKO & PARTNERS». Всі потрібні контакти Ви знайдете на головній сторінці нашого сайту або просто залиште заявку на розрахунок вартості виїзду адвоката на обшук у формі нижче. Ми допоможемо Вам мінімізувати ризики та знайти вихід з будь-якої ситуації!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики кримінального права

Кандидат наук, експерт з кримінального та міжнародного права. Також спеціалізується на злочинах у сфері військової діяльності та злочинах у фінансовому секторі.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація