Вивіз тварин за кордон 2023

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Вивіз тварин за кордон 2023

Час прочитання: 3 хв.

Повномасштабне російське вторгнення стало для українців великим випробуванням. Хтось виїхав за кордон, прагнучи спокійнішого життя без повітряних тривог. А хтось був змушений це робити, з огляду на те, що власне місто опинилося під окупацією чи регулярними обстрілами. У кожній з цих ситуацій може бути актуальним питання стосовно того, як вивезти тварину за кордон, якщо в родині є домашні улюбленці. Тож торкнемося теми вивезення тварин за кордон більш детально. А також розповімо, чим стануть корисними в цьому питанні послуги юридичної компанії «Приходько та партнери».

Вивіз тварин за кордон 2023 - audit test 1Правила вивозу тварин за кордон

У перші місяці повномасштабного вторгнення на кордоні мало хто звертав увагу на те, чи тварини мають паспорт та щеплення. Однак згодом ситуація відносно стабілізувалася, тож почали діяти ті норми, які були актуальними і до вторгнення. Загальними правилами, які регулюють вивіз тварин за кордон під час війни, є наступні:

  • вік тварини має бути не меншим ніж 12-13 тижнів, що належить до обов’язкових умов;
  • якщо казати про документи для вивезення тварин за кордон, то має бути ветеринарний паспорт;
  • тварина повинна бути вакцинованою, також висувають вимогу до чіпування.

У ветеринарному паспорті має бути вказана інформація стосовно всіх вакцин, які отримала тварина, а також – усіх її аналізів та антитіл. Тому відповідь на питання, які документи потрібні для вивезення кота за кордон, є ідентичною до відповіді на питання, які документи потрібні для вивозу собаки за кордон. Це ветпаспорт, оформлений належним чином. Його можна виготовити в будь-якій ветеринарній клініці.

 

Коли минуло 30 днів з моменту вакцинації тварини від сказу, потрібно отримати ще 1 документ. Йдеться про ветеринарне свідоцтво форми № 1. Приміром, під час перельоту в США його показують, аби далі можна було отримати міжнародний сертифікат.

Правила вивозу тварин за кордон

Вивіз тварин за кордон 2023 - tablet infoЩо ще вагомо знати?

Правила перевезення тварин за кордон можуть відрізнятися в залежності від країни, яка приймає. Зокрема це стосується вакцин. Самотужки буває складно вивчати це питання, оскільки доведеться знайомитися з нормативною базою різних держав та розуміти відмінності в ній. А якщо звернутися до юристів, які регулярно працюють в цьому питанні, такий підхід в суттєвій мірі зекономить вам сили та допоможе вирішити справу значно швидше та ефективніше.

Вивіз тварин за кордон 2023 - group protectionЧим ми можемо допомогти?

Якщо говорити про варіанти юридичної підтримки, яку ми можемо надати, то вона буває двох видів:

  • консультаційна;
  • супровід підготовки і оформлення документів для вивезення тварини за кордон “під ключ”.

 

У першому випадку ми ретельно роз’яснюємо клієнту те, як регулює питання перевезення тварин законодавство конкретно тієї країни, у яку він планує вирушати. Це важливо, аби у найбільш відповідальний момент не сталося проблем, які перешкоджатимуть можливості перетину кордону.

Щодо супроводу справи під ключ, то це значно більш комфортно для наших клієнтів. Ми дбаємо про усі необхідні документи та їх належне оформлення. А ще – робимо усе суттєво швидше, аніж це було б в тому випадку, якби клієнт вирішував питання самостійно. Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» відповість на актуальні питання та надасть інші послуги, пов’язані з вивезенням тварини за кордон.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація