Витяг про несудимість

"Іноді право - це більш мистецтво, ніж сухий закон."

Хижняк Ксенія Олександрівна
E-mail
khyzhniak@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Юристка, спеціалізується на кримінальному, міжнародному кримінальному праві та міжнародному праві людини.

Зв'язатися зараз

Витяг про несудимість

Час прочитання: 3 хв.

Україна, як і багато інших країн, надає велику увагу правовому статусу громадян. Одним із ключових аспектів цього статусу є питання про наявність судимостей у особи. Витяг про несудимість, як документ, що підтверджує відсутність судимостей у громадянина за певний період часу, стає важливим елементом в багатьох життєвих ситуаціях, від пошуку роботи до виїзду за кордон. Якщо вам потрібно отримати витяг про відсутність судимості, звертайтесь до досвідчених фахівців юридичної компанії «Приходько та партнери».

Що таке витяг про відсутність судимості та для чого він потрібен?

Витяг про відсутність судимості, раніше – довідка про несудимість (повна назва - Витяг з інформаційно-аналітичної системи "Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості") – це паперовий або електронний документ, що містить актуальні відомості про особу, зокрема про наявність в неї кримінальної відповідальності, судимостей та перебування в розшуку на території України.


Витяг про несудимість Вам може знадобитися у таких випадках:

 1. При здійсненні пошуку роботи.
 2. Під час оформлення документів для виїзду за кордон.
 3. При оформленні документів для усиновлення або встановлення опіки.
 4. Під час участі у тендерах та конкурсах.
 5. При оформленні громадянства або дозволу на проживання.
 6. При отриманні дозволу на придбання та володіння зброєю.
 7. При поданні документів до банків та інших установ.

Де та як отримати витяг про несудимість?

Є два способи отримати витяг:

 • офлайн (звернувшись до територіального сервісного центру МВС України особисто/через уповноважену особу);
 • онлайн (подати заявку на сайті Головного сервісного центру МВС України, здійснивши верифікацію).

Важливо! Для отримання даної послуги потрібно заповнити запит та  пред’явити документ, що посвідчує особу. Також, якщо Ви перебуваєте за межами України, цей документ можна отримати, звернувшись в посольство чи консульську установу.

Що робити, якщо відмовили в наданні витягу?

Підставами для відмови в наданні документа можуть бути: особа не зазначила мету отримання інформації; інформація про особу, зазначена в електронному запиті, відрізняється від реквізитів підписувача, вказаних в електронному цифровому підписі; запит не містить конкретний вид затребуваної інформації; подано від імені особи, яка не ідентифікується або без наявності відповідних повноважень, а також у випадку неповного зазначення даних в запиті.

Якщо Ви вважаєте, що вам безпідставно відмовили в наданні витягу про несудимість, то дану відмову можливо оскаржити, для цього потрібно звернутись з відповідним пакетом документів до МВС України або окружного адміністративного суду.

Чим ми можемо допомогти?

 • Поради та консультації: Адвокат «Приходько та партнери» може надати вам детальні поради щодо процедури отримання витягу про несудимість, пояснити всі вимоги та викласти можливі альтернативні шляхи рішення вашої ситуації.
 • Представництво у державних установах: Якщо виникають складнощі під час процедури отримання витягу, адвокат може виступити в якості вашого представника та захистити ваші інтереси.
 • Вирішення правових питань: Якщо виникають ситуації, пов'язані з вашим минулим, адвокат може допомогти вам з їх вирішенням та надати необхідну правову підтримку.
 • Оскарження відмови в наданні витягу: У разі відмови у наданні витягу про несудимість або інших правових проблем, пов'язаних з процедурою, адвокат може допомогти вам з підготовкою апеляційних скарг або інших правових заходів для захисту ваших прав.


Допомога адвоката компанії «Приходько та партнери» може значно полегшити процес отримання витягу про несудимість і забезпечити вам необхідну юридичну підтримку та захист у всіх аспектах цієї процедури.

У Вас ще залишились питання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості отримання витягу про несудимість заповнюйте форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація