Висновок ВЛК про непридатність

"Salus populi suprema lex esto - хай буде благо народу найвищим законом".

Лобунько Михайло Ігорович
E-mail
lobunko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-41-08

Юрист практики військового права: оформлення УБД, звільнення з військової служби, бронювання працівників на період мобілізації, оскарження висновку ВЛК, юридичний супровід клієнтів в РТЦК та СП (військкоматі)

Зв'язатися зараз

Висновок ВЛК про непридатність

Час прочитання: 3 хв.

Однією з підстав звільнення з військової служби та відстрочки від мобілізації є неможливість її проходження за станом здоров’я. Основним документом, що підтверджує таку неможливість проходження служби служби є висновок ВЛК. Тому кожному військовозобовязаному важливо знати яким чином та який порядок проходження ВЛК та отримання висновку, який може підтвердити їх стан здоров’я.

ВЛК (військово-лікарська комісія) – це спеціалізовані медичні установи, які визначають стан здоров’я особи, яка має бути призвана на військову службу. Рішення по стану здоров’я, тобто про можливість або неможливість проходження військової служби оформляється у формі висновку ВЛК.

Висновок ВЛК про непридатність - long term contract 4Підстава для складання висновку 

Кожен висновок ВЛК повинен прийматися на основі Розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби та додатків до цього розкладу. Тобто, не всі захворювання можуть підпадати під цей розклад. Перед проходженням ВЛК рекомендується переглянути перелік захворювань, що є підставою для визнання особи непридатною та під час проходження самої медичної комісії наголосити про окремі захворювання, якщо такі є в особи.

 

Висновок ВЛК про непридатність - employee portfolioФорма висновку

Зазвичай, висновок ВЛК про непридатність до військової служби оформляється у формі довідки та є підставою для звільнення від військової служби або відстрочки для проходження військової служби.

Висновок ВЛК про непридатність - gry 4909

Висновок ВЛК про непридатність - audit test 1Обов’язкові реквізити висновку ВЛК

У Висновку ВЛК про непридатність до військової служби обов’язково повинні бути вказані пункти та статті Розкладу хвороб” на основі яких було прийнято висновок. Тобто, не може вказуватися лише назва захворювання, а повинно бути обов’язково законодавчо підкріплено це захворювання відповідною статтею. Без зазначення цих реквізитів такий Висновок не матиме достатнього юридичного значення.

Висновок ВЛК про непридатність - information deskКоли видається висновок ВЛК?

Після направлення військовослужбовця або військовозобовязаного до ВЛК на проходження медичної комісії. Після проходження всіх обов’язкових лікарів та на основі їх огляду складається відповідний висновок.

Порядок видачі особі висновку про непридатність

Після проходження ВЛК особі видається висновок про непридатність до військової служби. Це є підставою для виключення з військового обліку за станом здоров’я.

Особливості

Дуже часто висновок ВЛК про непридатність до військової служби плутають з поняттям “обмежено придатний”. Тут варто розуміти, що висновку про непридатність до військової служби особу не можуть мобілізувати та направити на проходження військової служби. А з висновком “обмежено придатний” особа може бути мобілізованою, але проходити військову службу не у військових частинах.

 

Рекомендації

Якщо маєте сумніви або запитання щодо отримання висновку ВЛК про непридатність, не намагайтеся відповіді на такі питання знайти в інтернеті або за допомогою порад знайомих. Краще відразу отримати фахову правову допомогу та розвіяти всі сумніви щодо отримання висновку ВЛК про непридатність. Заповніть форму нижче для розрахунку вартості юридичного супроводу оскарження висновку ВЛК і наш юрист зателефонує Вам.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація