Виплати військовим при звільненні

"Закони марно існують для тих, хто не має мужності і засобів захищати їх".

Шипко Ілля Анатолійович
E-mail
shypko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-46

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, супровід виплат після поранення та звільнення.

Зв'язатися зараз

Виплати військовим при звільненні

Час прочитання: 3 хв.

Під час війни грошове забезпечення військовослужбовців має не останнє значення. Але якщо під час проходження служби з виплатами для військових більш-менш все зрозуміло, то при звільнені зі служби виникає ряд запитання. Це стосується насамперед того, що потрібно розуміти на які виплати мають право військовослужбовці при звільненні з військово служби. Адже часто через відсутність інформації про виплати на які військові мають право, вони їх просто не отримують.

 

Перелік виплат при звільненні з військової служби

  • Грошове забезпечення. До складу цієї виплати входить виплата за місяць проходження служби в якому звільняється військовослужбовець. До неї включається посадовий оклад, різноманітні надбавки, доплати та винагороди на які має право військовослужбовець.
  • Грошова компенсація за недоотримане речове майно. До цієї компенсації відноситься вартість речового забезпечення яке військовослужбовець не отримав за час проходження військової служби. Наприклад, військовослужбовцю не було видано комплекту військової форми у рік в який він звільняється зі служби, то вартість такого комплекту форми повинна бути компенсовано йому при звільненні з військової служби в грошовому еквіваленті.
  • Компенсація за невикористані відпустки. До невикористаних відпусток належать всі види відпусток, такі як щорічна основна, додаткова та інші на які мав право військовослужбовець під час проходження військової служби.
  • Одноразову грошову допомогу при звільненні з військової служби. Така допомога надається переважно в розмірі посадового окладу або в розмірі середньомісячного грошового забезпечення. Але можуть бути встановлені й інші розміри виплати такої допомоги.
  • Допомогу на оздоровлення та на вирішення соціально-побутових питань. Такі види грошової допомоги надаються за умови, що в рік у якому військовослужбовець звільняється з військової служби він не отримував таких видів допомоги. Якщо допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань були виплачені в рік звільнення, то при звільненні з військової служби вони вже не виплачуються.

Виплати військовим при звільненні - gry 4848 2

Це основний список виплат, на які військовослужбовці мають право при звільненні з військової служби. Звичайно, що в кожному випадку все відбувається індивідуально. Наприклад, якщо військовослужбовцю під час проходження служби було видано речове забезпечення, то при звільненні компенсації за таке забезпечення військовослужбовець не отримав. Це ж саме стосується і відпусток, якщо відпустки були використані військовослужбовцем перед звільненням зі сдлужби, то компенсації за них також не буде.

 

Виплати військовим при звільненні - team informationРекомендації

Для того, щоб отримати законом встановлені виплати військовому при звільненні зі служби не варто покладатися лише на керівництво військової частини. Якщо є можливість, варто скористатися правовою допомогою фахівця. Адже це запорука дотримання прав військового на отримання всіх законодавчо встановлених виплати при звільненні.

Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв’яжеться для уточнення інформації та надасть первинну консультацію щодо виплат для військових під час звільнення, а також будь-яких інших питань, що стосуються військового права.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація