Виконавча служба заблокувала карту – що робити?

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Виконавча служба заблокувала карту – що робити?

Час прочитання: 3 хв.

Сучасне життя нерозривно пов’язане з необхідністю відкриття банківських рахунків для отримання різних видів платежів, включаючи заробітну плату та прибуток від підприємницької діяльності. Після відкриття рахунку особа отримує банківську картку і може знімати гроші. Але іноді можуть виникати ситуації, коли ваші рахунки стають недоступними через різні обставини, такі як блокування рахунків виконавчою службою.

Державна виконавча служба – частина Міністерства юстиції України, яка відповідає за виконання рішень судів та інших органів відповідно до закону. Головне її завдання – забезпечити своєчасне, повне та примусове виконання встановлених законом рішень.

В яких випадках виконавча служба може заблокувати рахунки?

Якщо виконавча служба заблокувала вашу карту, це означає, що у вас є заборгованість, яку ви не сплатили. Ця заборгованість може бути пов’язана з несплатою аліментів, штрафів, податків або інших боргів. Рахунок може бути заблокований після винесення рішення виконавчою службою та ознайомлення банку з цим рішенням. Після цього вам надішлють повідомлення про арешт рахунків, і ваші рахунки будуть заблоковані.

Які дії необхідно вжити для розблокування картки чи рахунку?

Для розблокування картки, треба вирішити два питання: сплатити борг або домовитися про його реструктуризацію зі стягувачем. Якщо не можна розрахуватися повністю, є можливість звернутися до виконавчої служби для відстрочки або розстрочки платежу. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено неправомірно, то можна подати позов до суду для скасування арешту.

Виконавча служба заблокувала карту - що робити? - urb 9912 1 2

Ось кілька кроків, які ви можете зробити, якщо виконавча служба заблокувала вашу карту:

  1. Дізнайтеся причину арешту. Ви можете звернутися до виконавчої служби або банку, щоб дізнатися, чому був накладений арешт.
  2. Сплатіть заборгованість. Якщо ви можете сплатити заборгованість повністю, то це найпростіший спосіб розблокувати карту.
  3. Домовтеся зі стягувачем про реструктуризацію боргу. Якщо ви не можете сплатити заборгованість повністю, то ви можете звернутися до стягувача з пропозицією про реструктуризацію боргу.
  4. Зверніться до виконавчої служби з заявою про відстрочення або розстрочку платежу. Якщо ви не можете домовитися зі стягувачем про реструктуризацію боргу, то ви можете звернутися до виконавчої служби з заявою про відстрочення або розстрочку платежу.
  5. Зверніться до суду з позовом про скасування арешту. Якщо ви вважаєте, що арешт накладено незаконно, то ви можете звернутися до суду з позовом про скасування арешту.

Якщо ви не впевнені, що робити, то вам краще звернутися за юридичною допомогою до кваліфікованих юристів в компанію «Приходько та партнери».

Виконавча служба заблокувала карту - що робити? - urb 9479

Ось кілька додаткових порад, які можуть допомогти вам розблокувати карту:

  • Збережіть всі документи, пов’язані з заборгованістю. Ці документи можуть знадобитися вам, якщо ви будете звертатися до суду.
  • Будьте ввічливими та діловими у спілкуванні з виконавчою службою та банком. Це допоможе вам отримати позитивний результат.
  • Не ігноруйте виконавче провадження. Якщо ви не будете вживати жодних заходів, то арешт може бути накладено на інші ваші активи, наприклад, на автомобіль або квартиру.

В Україні введено воєнний стан, що супроводжується певними особливостями. Для фізичних осіб з боргами, на яких накладено арешт, доступно обмежене використання коштів на їх поточних рахунках. Ця сума не може перевищувати дві мінімальні заробітні плати, і вони все ще можуть сплачувати податки і збори. Щодо юридичних осіб та самозайнятих осіб, на яких також накладено арешт, вони можуть використовувати гроші на своїх рахунках лише для виплати зарплати і сплати податків. Сума для виплати заробітної плати не повинна перевищувати п’ять мінімальних заробітних плат на місяць для кожного працівника.

Для того аби швидко та ефективно зняти арешт з рахунку в Україні – звертайтесь до профільного адвоката компанії «Приходько та партнери». Час – це найважливіше у вирішенні справи. Юристи допоможуть вам в  розблокуванні рахунків та судових спорами, що пов’язані з боргами, кредитами та шахрайством.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація