E-mail
plugatar@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-15

Юрист, спеціаліст у сфері державної реєстрації, захисту корпоративних і майнових прав юридичних осіб та з питань нерухомості.

Зв'язатися зараз

ВИКОНАННЯ РІШЕННЯ СУДУ

Звертаючись з позовом до суду ми таким чином захищаємо своє порушене право та відновлюємо справедливість. Але дуже часто буває так, що рішення суду прийняте на користь особи не завжди виконується.

На це впливає кілька факторів: насамперед, почувши, що суд задовольнив вимоги багато хто думає, що все правда на його боці. І вже не потрібно нічого робити, а просто чекати виконання прийнятого рішення суду. Але це не завжди так. Щоб відновити своє порушене право часто одного судового рішення замало. Після судового процесу далі починається не менш складний процес виконання рішення суду. Тобто, примусове виконання судового рішення.

Навіть отримавши виконавчий лист та подавши його до виконавчої служби можна місяцями або й навіть роками чекати на отримання бажаного результату.

І тут є безліч причин чому та відбувається. Одні з найпоширеніших це:

 • відсутність доходів та майна у боржника;
 • бездіяльність органів та посадових осіб виконавчої служби;
 • свідоме не отримання боржником документів виконавчого характеру;
 • та інші.

Зіштовхнувшись з такими проблемами дехто втрачає віру в те, що можна відвоювати порушене право та отримати те, що присуджено судом. А дехто звертається за допомогою до професіоналів, які допоможуть та проконтролюють, щоб рішення суду було виконано.

Звернувшись за допомогою в виконанні судового рішення Ви отримаєте:

 • якісну юридичну консультацію;
 • допомогу в отриманні виконавчого листа;
 • подача виконавчого листа до органів виконавчої служби;
 • контроль за ходом виконавчого провадження;
 • швидке та вчасне реагування на дії або бездіяльність виконавця;
 • подача скарг на дії виконавчої служби щодо невиконання судового рішення;
 • ведення переговорів з боржником щодо добровільного виконання рішення суду.

Тобто, допомога юристів може знадобитися не лише на стадії судового розгляду справи, а й на стадії виконавчого провадження.

Не варто також забувати й за строки. Адже відповідно до Закону України “Про виконавче провадження” виконавчий документ можна пред’явити до виконання протягом трьох років. Тобто, якщо отримавши виконавчий лист та не подати його вчасно можна не сподіватися, що рішення суду виконається в примусовому порядку. Дане обмеження не стосується стягнення аліментів або інших періодичних платежів, оскільки в цих випадках пред’явити виконавчий документ можна протягом всього терміну на який присуджені такі платежі.

Звичайно, кожен сам вирішує як захистити своє порушене право. Але чим довше зволікати, тим менше шансів отримати бажане. Адже часто буває так, що отримавши виконавчий лист стягувач не завжди пред’являє його до органів виконавчої служби або пред’явивши його сподівається на добросовісне виконання своїх обов’язків працівниками. Але варто зауважити, що своєчасне звернення до спеціалістів збільшують шанси на вчасне та швидке виконання рішення суду.

Помірні ціни, швидкість та якість роботи здивують. Не варто витрачати час даремно краще довірити це професіоналам.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація