"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".
Керівник практики міграційного права
Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.
В‘ЇЗД В УКРАЇНУ ПО ЗАПРОШЕННЮ
Дуже велика кількість іноземних громадян має бажання відвідати Україну. Більшість з них приїздять щоб знайти своє кохання, деякі для набуття певного досвіду у своїй професійній діяльності, інша більшість для здобуття української освіти. Для того, щоб іноземець безперешкодно перетнув кордон України та врешті решт залишися на її територіях - потрібні вагомі підстави для відвідування. У будь-якому випадку особі, яка виступає приймаючою стороною, потрібно мати спеціальний документ, який надасть можливість запросити іноземця в гості до України і згодом оформити тимчасові або постійні документи.
Отже, розглянемо питання оформлення запрошення від фізичної особи для іноземця в Україну, які документи для цього потребуються, який процес підготовки та як проходить дана процедура.
Зазначимо ще раз, запрошення для іноземця в Україну - це так звана «заява», яка може бути написана громадянином України для допомоги приїзду іноземного громадянина на територію України у найближчий час. Даний документ може слугувати підставою для отримання посвідки на проживання в Україні як на тимчасовий період, так і на постійний.
Якщо Ви вирішили виступати приймаючою стороною іноземця і хочете створити таке запрошення, то цей процес в принципі неважкий, яким займається будь-який імміграційний юрист. Для юридично значущої сили запрошення, потрібно зробити нотаріальне завірення даної заяви для передання його іноземцеві для приїзду до України на роботу, підвищення кваліфікації, чи навіть, якщо іноземець хоче приїхати до вас просто у гості.
Запрошення робиться для того, щоб іноземець міг отримати часну чи гостьову візу. Найчастіше його надсилають від родичів, щоб ті могли приїхати та навідати рідних. Також не меньш поширеним є запрошення для кваліфікованих іноземних робітників, на яких очікують українські компанії для підвищення рівня професійної підготовки своїх кадрів.
Для того, щоб оформити процедуру створення запрошення, Ваші кроки повинні бути наступними:
Спочатку Вам слід звернутися до Державної міграційної служби України за вашою територіальністю. Наступним кроком є звернення до нотаріуса для нотаріального завірення даної заяви, щоб вона отримала статус офіційного документу.
Від вас вимагається документ, який підтверджує вашу особу, а саме паспортний документ. Згодом копія зазначеного документу буде додаватися до запрошення. Додатковим аспектом, який може полегшити ваші дії є те, що сама передача документів може здійснюватися не тільки в особистому порядку фізичної передачі, а й через електронну пошту до консульства України.
Згодом після проходження усіх попередньо зазначених дій документи будуть проходити перевірку і якщо все гаразд - Ви швидко отримаєте документ для запрошення Вашого іноземного друга до України.
Але, якщо Ви є юридичною особою, то Вам ще необхідно буде подати клопотання у письмовій формі для створення запрошення, також документи юридичної сили про офіційну реєтрацію вашої установи.
Отже, якщо Ви іноземець та хочете потрапити в Україну, або якщо ви українець чи резидент і бажаєте запросити свого друга, цінного робітника чи студента - то вам сама час звертатися до наших юристів міграційної практики. Саме ми допоможемо вам під ключ оформити усі необхідні документи та зробити усю клопітку підготовчу роботу з документами.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
Керівник практики міграційного права
Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.
Інші статті по цій темі:
передзвонимо
протягом дня