Вихід з громадянства РФ в Україні

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

Вихід з громадянства РФ в Україні

Час прочитання: 3 хв.

Після початку повномасштабного вторгнення в Україну перед багатьма громадянами РФ, які мешкають тут, мають сім'ї та облаштоване життя, виникла дилема. Коли не хочеться мати політико-правовий зв'язок із державою-агресором, а є запит на комфортніше життя в Україні, актуальною буде така послуга як допомога у виході з громадянства РФ. Фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» зможуть Вас проконсультувати, проаналізувати Вашу ситуацію та оцінити Ваші шанси на вихід з громадянства РФ в Україні. І, незважаючи на те, що цей процес є складним, тривалим за часом і таким, що потребує супроводу в суді, ми забезпечимо якісний юридичний супровід на всіх етапах.

Чому це питання таке важливе?

Парламент та Уряд після початку повномасштабного вторгнення запровадили низку обмежень, а також заборон, які поширюються на громадян РФ. Тепер для них є недоступними нотаріальні послуги, можливість продавати нерухомість та цінні папери. Також неможливим стало виконання судових рішень на користь громадян цієї країни. Щоб від цього не страждали люди, які не підтримують агресію та облаштували своє життя в Україні, варто належним чином оформити свою відмову від громадянства РФ.

 

У чому полягає складність?

Вихід із громадянства РФ в Україні зазвичай є проблематичним. Причина полягає не лише у перевантаженості Державної міграційної служби, а й у проблемах із виходом із громадянства, які у людини можуть виникнути на її батьківщині.

Складнощі виходу з громадянства РФ великою мірою пов'язані з такими факторами:

  • Ми не маємо консульства РФ, а подати документи дистанційно неможливо.
  • Деякі документи, необхідні для виходу з російського громадянства, можна отримати лише вдома. Наприклад, це довідка, що підтверджує зняття з реєстрації. Також це стосується довідки про те, що людина не має податкової заборгованості. Теоретично такі документи можна отримати за нотаріальною довіреністю через представника, але на практиці це питання часто ускладнюється.
  • Коли потрібен вихід із громадянства РФ, документи не є єдиною проблемою. Однією з труднощів є те, що декларація про відмову від іноземного громадянства в даному випадку не приймається міграційною службою.

Як ми вирішуємо цю проблему?

Коли Ви звертаєтесь до адвокатського бюро «Приходько та партнери», то отримуєте якісну допомогу у вирішенні своїх проблем. Ми можемо:

  • зобов'язати міграційну службу прийняти у особи декларацію про припинення громадянства іноземної держави;
  • в судовому порядку зобов'язати міграційну службу прийняти у особи декларацію про припинення громадянства іноземної держави.

 

Для клієнта дуже важливо якомога раніше звернутися. Судовий процес, як правило, триває близько року. Тому чим раніше ми почнемо відстоювати ваші інтереси, тим швидше у вас з'явиться можливість розірвати політико-правовий зв'язок з РФ. У нас є успішний досвід у подібних кейсах.

Відповідно, Ви отримаєте компетентну та надійну допомогу. Але від іноземця залежить також багато: бездіяльність Вам не допоможе, треба намагатися дистанційно звертатися до посольства Російської Федерації в різних державах світу з питання припинення громадянства РФ.

Щоб отримати консультацію адвоката з міграційного права щодо виходу з громадянства Росії на території України - заповніть форму на нашому сайті і наш адвокат Вам зателефонує найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація