
"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".
Керівник практики військового права
Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.
Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем
Змішаний страховий стаж – це поєднання страхового стажу, який накопичений на військовій службі за вислугу років чи іншій службі на підставі Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», із загальним страховим стажем. У другому випадку мається на увазі стаж, який людина отримала під час заняття іншою трудовою діяльністю та сплачувала ЄСВ.
Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» часто має справу з запитами з царини військового права, адже воно належить до нашої спеціалізації. Тож ви можете отримати якісну консультацію та зрозуміти, як буде зарахований змішаний стаж конкретно у вашому випадку. А поки торкнемося загальних положень та закономірностей.
Про що говорить законодавство?
Вже згадуваний Закон № 2262 стверджує, що для нарахування такої пенсії потрібно мати страховий стаж 25 років, з яких військова служба повинна займати не менш ніж 12 календарних років та 6 місяців. Окрім військової служби, це ще може бути служба в органах внутрішніх справ. Крім цього, діють наступні вимоги:
- досягнення віку 45 років на день звільнення;
- відсутність згоди на те, аби отримувати пенсію на загальних підставах.
У таких випадках ви можете розраховувати на відповідну пенсію.
Що робити, якщо ПФ відмовляється призначати таку пенсію?
На жаль, українські пенсіонери (зокрема – і військові) нерідко стикаються з тим, що представники Пенсійного фонду не враховують їхні законні права. Тож судові справи, де територіальні підрозділи ПФ виступають в ролі відповідача, насправді є дуже частими. Ми вже звикли до таких категорій справ, маємо в них достатній досвід та розуміємо алгоритми дій, котрі є найбільш ефективними. Разом з тим, варто зазначити, що ці справи є виграшними.
Ситуації можуть бути різноманітними. Приміром, ПФ спонукає Вас доводити свій страховий стаж у його загальній частині, посилаючись на нечіткість записів у трудовій книжці. Це лише один приклад з усього того розмаїття випадків, які можуть трапитися у практичній площині під час взаємодії з Пенсійним фондом. Регулярно маючи справу з клієнтськими зверненнями на цю тему, ми розуміємося, що потрібно робити у кожному конкретному випадку, аби якнайлегшим чином досягти потрібного результату. Втім, у більшості ситуацій інтереси клієнтів таки доводиться відстоювати через суд.
Наші послуги: чим вони стануть корисними?
Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» надає такі послуги, як:
- Консультування. Це може бути консультація онлайн та оффлайн. У вас є можливість обрати саме той формат, який буде зручним. Приміром, якщо ви перебуваєте в іншому місті, то консультація по відеозв’язку буде доречною та комфортною.
- Юридичний супровід справи, у тому числі – представництво в суді. Ми знаємо, як грамотно скласти позовну заяву, а також – вибудувати всю стратегію представництва, аби досягти потрібного результату.
Отож, звертайтеся. Наші фахівці дадуть відповіді на актуальні для вас питання – не в загальних аспектах, а максимально конкретизовано, з огляду на вашу ситуацію. А також ми допоможемо вам відстояти свої інтереси в суді, якщо буде потреба діяти саме в такий спосіб.
Розрахувати вартість допомоги:
1 питання
Вашою справою займалися інші юристи?
2 питання
Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?
3 питання
Юридична допомога Вам потрібна терміново?
передзвонимо
протягом дня