Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем

Час прочитання: 3 хв.

Змішаний страховий стаж – це поєднання страхового стажу, який накопичений на військовій службі за вислугу років чи іншій службі на підставі Закону «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», із загальним страховим стажем. У другому випадку мається на увазі стаж, який людина отримала під час заняття іншою трудовою діяльністю та сплачувала ЄСВ.

Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем - team informationКоманда адвокатського бюро «Приходько та партнери» часто має справу з запитами з царини військового права, адже воно належить до нашої спеціалізації. Тож ви можете отримати якісну консультацію та зрозуміти, як буде зарахований змішаний стаж конкретно у вашому випадку. А поки торкнемося загальних положень та закономірностей.

Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем - brand protection 2Про що говорить законодавство?

Вже згадуваний Закон № 2262 стверджує, що для нарахування такої пенсії потрібно мати страховий стаж 25 років, з яких військова служба повинна займати не менш ніж 12 календарних років та 6 місяців. Окрім військової служби, це ще може бути служба в органах внутрішніх справ. Крім цього, діють наступні вимоги:

  • досягнення віку 45 років на день звільнення;
  • відсутність згоди на те, аби отримувати пенсію на загальних підставах.

У таких випадках ви можете розраховувати на відповідну пенсію.

Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем - urb 0241

Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем - information deskЩо робити, якщо ПФ відмовляється призначати таку пенсію?

На жаль, українські пенсіонери (зокрема – і військові) нерідко стикаються з тим, що представники Пенсійного фонду не враховують їхні законні права. Тож судові справи, де територіальні підрозділи ПФ виступають в ролі відповідача, насправді є дуже частими. Ми вже звикли до таких категорій справ, маємо в них достатній досвід та розуміємо алгоритми дій, котрі є найбільш ефективними. Разом з тим, варто зазначити, що ці справи є виграшними.

Ситуації можуть бути різноманітними. Приміром, ПФ спонукає Вас доводити свій страховий стаж у його загальній частині, посилаючись на нечіткість записів у трудовій книжці. Це лише один приклад з усього того розмаїття випадків, які можуть трапитися у практичній площині під час взаємодії з Пенсійним фондом. Регулярно маючи справу з клієнтськими зверненнями на цю тему, ми розуміємося, що потрібно робити у кожному конкретному випадку, аби якнайлегшим чином досягти потрібного результату. Втім, у більшості ситуацій інтереси клієнтів таки доводиться відстоювати через суд.

 

Вихід на пенсію військовослужбовців за змішаним стажем - group protectionНаші послуги: чим вони стануть корисними?

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» надає такі послуги, як:

  • Консультування. Це може бути консультація онлайн та оффлайн. У вас є можливість обрати саме той формат, який буде зручним. Приміром, якщо ви перебуваєте в іншому місті, то консультація по відеозв’язку буде доречною та комфортною.
  • Юридичний супровід справи, у тому числі – представництво в суді. Ми знаємо, як грамотно скласти позовну заяву, а також – вибудувати всю стратегію представництва, аби досягти потрібного результату.

Отож, звертайтеся. Наші фахівці дадуть відповіді на актуальні для вас питання – не в загальних аспектах, а максимально конкретизовано, з огляду на вашу ситуацію. А також ми допоможемо вам відстояти свої інтереси в суді, якщо буде потреба діяти саме в такий спосіб.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація