Виготовлення закордонного паспорта за кордоном

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Виготовлення закордонного паспорта за кордоном

Час прочитання: 3 хв.

Оформлення закордонного паспорта за кордоном є достатньо поширеною послугою, з огляду на те, що кілька мільйонів українців зараз перебувають в інших державах. Аби звільнити себе від зайвих затрат часу та бюрократичних нюансів, гарним вибором буде звернутися до юристів, які спеціалізуються на міграційному праві. Така допомога буде дуже доречною та дасть відповіді на всі питання, пов’язані з тим, як продовжити закордонний паспорт за кордоном. В юридичній компанії «Приходько та партнери» працюють фахівці, які добре розуміються на цій темі, тож зможемо допомогти оперативно та якісно. А поки розглянемо деякі аспекти правового регулювання цього питання.

Виготовлення закордонного паспорта за кордоном - employee portfolioКоли потрібно подавати заяву на оформлення паспорта?

Отож, варто розпочати з того, у яких випадках громадянин України може зіткнутися з потребою виготовлення закордонного паспорта саме за кордоном. Це стосується тих ситуацій, коли:

  • документ потрібно отримати вперше;
  • відбулася зміна імені або прізвища;
  • попередній паспорт втратив чинність у зв’язку з закінченням терміну дії;
  • паспорт було пошкоджено, і він став непридатним до подальшого використання;
  • інформація в документі має помилки.

 

Ситуація, коли закінчився закордонний паспорт за кордоном, є достатньо поширеною. Тож варто замінити документ на новий. Можна подати документи в Німеччині, Польщі, Туреччині.

Термін виготовлення закордонного паспорта за кордоном складає 3 тижні.

Виготовлення закордонного паспорта за кордоном - photo 2022 07 13 16 54 22 2

Виготовлення закордонного паспорта за кордоном - audit test 1Які документи потрібно мати при собі для виготовлення паспорта?

Для дорослої людини потрібно мати чинний внутрішній паспорт. Якщо ж трапилося так, що паспорт відсутній або вчасно не вклеїли фото до паспорта-книжечки, то одночасно потрібно буде робити два паспорти – внутрішній та закордонний. Тоді ключовим документом, який потрібно подати для оформлення, стає свідоцтво про народження.

Коли ми говоримо про оформлення закордонного паспорта для дитини, то тут потрібен оригінал свідоцтва про народження та фото 10х15 сантиметрів. Дещо більшим є перелік документів, який подається у випадку, коли дитина народилася за кордоном. Тоді потрібно також надати довідку, якою підтверджується громадянство України. Якщо ж її немає, то команда нашого адвокатського бюро готова допомогти в оформленні цього документа.

Виготовлення закордонного паспорта за кордоном - group protectionЧому є сенс звернутися до нашої команди?

Фахівці практики міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери» регулярно стикаються в роботі з тими клієнтськими запитами, котрі перебувають у площині міграційного права. Ми добре розуміємо, що, опиняючись за кордоном, наші співвітчизники часто потрапляють у ситуацію розгубленості та не знають, з чого починати, коли йдеться про вирішення нагальних юридичних питань. Аби таких ситуацій не траплялося, ми пропонуємо свою допомогу, яка може бути в 2 форматах:

  • Консультування. Під час консультації ви дізнаєтеся не просто базову інформацію по своїх запитаннях, а зрозумієте те, як конкретні правові норми застосовуються в прикладній площині саме вашої ситуації.
  • Юридичний супровід та представництво. Такі послуги будуть доречними для тих клієнтів, які мають запит на те, аби юристи взяли на себе основну частину праці та звільнили їх від зайвих затрат часу та сил.

 

Щодо консультацій, то вони є можливими у двох форматах – оффлайн та онлайн. Коли йдеться про виготовлення закордонного паспорта за кордоном, то тут має місце онлайн-супровід, адже клієнти перебувають не в Україні.

Ми добре виконуємо таку роботу та маємо в ній хороший досвід, оскільки до нашого адвокатського бюро часто звертаються з такими потребами. Тому ви теж можете скористатися такою нагодою. Заповніть форму нижче і наш юрист зв’яжеться з Вами. Для максимально швидкої відповіді нашого фахівця – залишайте коректний номер телефону, на якому є месенджери Whatsapp, Telegram, Viber.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація