ВИД НА ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

ВИД НА ПРОЖИВАННЯ В УКРАЇНІ

Час прочитання: 2 хв.

Напевно, кожен іноземний громадянин, який приїжджає на територію України з певною метою та перебуває тут певний проміжок часу – мріє залишитись тут на довше. У кожного можуть бути свої причини та бажання:

  • ведення бізнесу;
  • працевлаштування;
  • шлюб із громадянином (або громадянкою) України;
  • навчання в українських ВНЗ та інше.

І це не дивно. Реалізація всіх перерахованих бажань змушує оформити в Україні тимчасовий або постійний дозвіл на проживання в Україні, щоб була можливість на законних підставах перебувати на території України більше дозволеного терміну (90 днів для громадян країн з не візовим в'їздом в Україну (за винятком Республіки Білорусь – 180 днів) ), або ж у рамках наданої візи для в'їзду до України).

Україна нині створює досить таки «тепличні» умови, наприклад, для малого та середнього бізнесу. Територія нашої країни є великим ринком, що дуже привабливий для іноземних інвесторів. Здебільшого інвестиції спрямовані на сільське господарство, інфраструктуру та інформаційні технології. До того ж, в Україні невисока заробітна плата та новий ринок із невеликою конкуренцією.

У питаннях працевлаштування є складнощі. Однією з найважливіших з них можна підкреслити величезні вимоги до мінімальної заробітної плати – 10 мінімальних заробітних плат. Відповідно до законодавства, щоб офіційно найняти співробітника – іноземця, роботодавцю також необхідно отримати відповідний дозвіл на використання праці іноземного спеціаліста – дозволи на працевлаштування в Україні. Також, для країн із візовим в'їздом в Україну, за останні кілька років пішла дуже погана тенденція: кількість виданих та невиданих віз для в'їзду в Україну на підставі працевлаштування дуже відрізняється. Переважний якраз відсоток відмов. На думку наших фахівців, однією з основних «неписаних» причин такої кількості відмов є «відсівки» мігрантів на територію України.

Шлюб із громадянкою (громадянином) України – найпростіший та найшвидший спосіб оформлення посвідки на проживання в Україні. Проблем в оформленні посвідки на шлюб, майже не виникає.

Головна умова – адреса реєстрації місця проживання іноземного громадянина має бути без статусу «масового» (а саме та, яка має збігатися з адресою фактичного проживання, щоб уникнути надалі проблем із поліцією та СБУ у питанні оформлення посвідки на проживання), у іноземного громадянина також не повинно бути проблем із правоохоронними органами.

За будь-якого розкладу справ, для уникнення складнощів при зборі документів та безпосередньо їх оформленні, проблематичних двосторонніх відносин між вами та безпосередньо співробітниками міграційної служби або ж з держорганом загалом – звертайтеся до профільних юристів юридичної компанії "Приходько та партнери". На найвищому рівні Вам буде надана будь-яка послуга на Вашу вимогу.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація