Встановлення особи без документів

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Встановлення особи без документів

Час прочитання: 4 хв.

Буває так, що людина залишається без документів, які містили б фотокартку чи відцифрований образ обличчя. В часі повномасштабної війни такі ситуації не є рідкістю. Іноді люди не встигають захопити документи, якщо потрібно негайно евакуюватися під час обстрілу. А потім буває так, що їх вже неможливо забрати. Або ж – документи були знищені разом з помешканням, де людини дивом не було на момент такої ситуації. Випадків може бути дуже багато. І якщо раніше встановлення особи без документів було скоріш рідкістю, то тепер це доволі поширена практика. Тож варто знати, як відбувається така процедура.

Встановлення особи без документів - employee portfolioКоли ця процедура “встановлення особи без документів” стає актуальною?

Далеко не завжди при знищенні документів потрібно встановлювати особу. Приміром, інформація про людину може міститися у реєстрах, інформаційних базах. Вони можуть перебувати як у державній, так і в приватній власності (приміром, реєстри певних підприємств, установ чи організацій). І лише якщо жодних таких реєстрів немає, тоді справді потрібно ідентифікувати особу в інший спосіб. Це відбувається наступним чином:

  • Заявник звертається до територіального управління ДМС.
  • Він зазначає осіб, які можуть бути свідками. До них належать члени родини, колишній чоловік чи дружина, сусід чи інша близька особа, котра має вік від 14 років. Також у свідків мають бути наявні документи, котрі підтверджують їх особу. Такі документи потрібно буде обов’язково пред’явити.
  • Свідків опитують, а за результатами складають акт встановлення особи.

 

Разом з тим, воєнний стан накладає свій відбиток на формат процедури. Опитування свідків може проводитися не лише очно, а й дистанційно по відеозв’язку. Це буває у випадках, коли родичі людини, особу якої треба встановити, перебувають за кордоном або в іншій частині країни та не можуть приїхати.

Встановлення особи без документів - photo 2022 07 13 16 54 22 2

Встановлення особи без документів - information deskЩо треба знати про відеоформат?

Якщо встановлення особи відбуватиметься у форматі відеоконференції, то попередньо свідки мають надіслати свої документи на адресу відомчої пошти того територіального підрозділу ДМС, котрий організовуватиме конференцію. Її запишуть, а запис долучать до заяви-анкети у відповідному Реєстрі.

Формат, у якому проводилася процедура, має бути зазначеним в акті встановлення особи, який складається в підсумку.

Встановлення особи без документів - discuss 1Консультація юриста

Якщо ви стикнулися з описаною чи будь-якою іншою проблемою, яка потребує взаємодії з ДМС, то можете полегшити собі цю справу, якщо звернетеся за юридичною підтримкою до команди адвокатського бюро «Приходько та партнери». У нас працюють фахівці, які мають досвід регулярної взаємодії з державними установами та знають, як спростити її для клієнтів. Отож, ми допоможемо вам зрозуміти, яким чином рухатися в правовому полі, а також, за потреби, здійснимо представництво ваших інтересів.

Серед ключових послуг, котрі надає компанія «Приходько та партнери», є наступні:

Встановлення особи без документів - team information

 

Консультування. Це може бути як жива зустріч у нашому офісі, так і консультація по відеозв’язку.

 

Встановлення особи без документів - agreement02 1

 

Юридичний супровід. Він включає широкий спектр послуг, коли ми діємо від вашого імені у ситуаціях, котрі не вимагають особистої присутності.

 

Встановлення особи без документів - judgment

 

Представництво у суді. Такий варіант буває актуальним, коли не допомогли інші способи вирішення спорів.

 

 

Звертайтеся. Ми задіємо всі необхідні знання, щоб допомогти Вам пройти процедуру встановлення особи. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує та надасть консультацію, а також запропонує шляхи вирішення проблеми.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація