• Prikhodko&Partners
 • Ми і ЗМІ
 • Ми і ЗМІ
 • Стаття Встановлення факту догляду для супроводу особи з інвалідність або особи яка по медичним показанням потребує догляду закордоном для оздоровлення або лікування.
Встановлення факту догляду для супроводу особи з інвалідність або особи яка по медичним показанням потребує догляду закордоном для оздоровлення або лікування.

"Ваш успіх - наша мета: звернувшись до нас, ви отримуєте індивідуальний підхід, що забезпечує швидке та ефективне вирішення ваших юридичних питань."

Григорʼєва Анастасія Дмитрівна
E-mail
hryhorieva@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-53

Юрист сімейного права. Спеціалізується на процедурі розлучень та спадкових справах

Зв'язатися зараз

Встановлення факту догляду для супроводу особи з інвалідність або особи яка по медичним показанням потребує догляду закордоном для оздоровлення або лікування.

Час прочитання: 3 хв.

Клієнт: Заявник
Регіон: м. Київ
Ціль: перетин кордону як супроводжуюча особа бабусі з інвалідністю 2 групи.
Юрист: Григор’єва Анастасія Дмитрівна
Адвокат: Сулик Роман Андрійович

 

Встановлення факту догляду для супроводу особи з інвалідність або особи яка по медичним показанням потребує догляду закордоном для оздоровлення або лікування. - full shot man woman table

Суть справи:

Сторона-1(Заявник) звернувся до юридичної компанії «Приходько та партнери» з питанням встановленням факту здійснення догляду за своєю бабусею, яка має 2 групу інвалідності, що підтверджується довідкою МСЕК.

Отримання Акту про встановлення факту здійснення догляду необхідно для перетину кордону онука з бабусею,

який хоче супроводжувати її на оздоровлення та лікування за межами України.

Ця справа ділиться на декілька етапів юридичного супроводження всіх процесів:

Перший етап:

Надання повної юридичної консультації з аналізом наявних документів та підстав для досягнення кінцевої цілі клієнта.

Другий етап:

Юридичний супровід з поданням відповідних медичних документів та заяв до Лікарсько-консультативної комісії для отримання висновку ЛКК, що підтверджує, що людина з 2 групою інвалідності потребує постійного стороннього догляду.

Третій етап:

Юридичний супровід з подання відповідного переліку документів до відділу соціально захисту населення для отримання Акту про встановлення факту здійснення догляду(для перетину кордону), передбаченого постановою КМУ №1044 (зі змінами та доповненнями) пунктом 2/1.

Четвертий етап:

Юридичне супроводження юристом та адвокатом Клієнта під час перетину державного кордону України для  захисту інтересів клієнтів та комунікацією у разу необхідності з представниками Державної прикордонної служби України.

Хід справи:

 • Юрист юридичної компанії «Приходько та партнери» провів повну консультацію з питань супроводження особи з інвалідністю за кордон та встановлення догляду над зазначеною особою.

Проаналізував документи та надав повний порядок дій для отримання кінцевого результату по запиту клієнта.

 • Підписавши договір та узгодивши умови співпраці з КЛІЄНТОМ, юрист почав підготовку медичної документації для подачі до лікарсько-консультативної комісії.
 • Після подачі відповідної заяви з медичними показаннями, ЛКК терміном від 5-10 робочих днів погоджує та видає висновок про потребу в постійному сторонньому догляді для бабусі.
 • Після отримання висновку ЛКК короткої форми, яка передбачена для отримання акту та перетину кордону, юрист почав підготовку документів КЛІЄНТА та його бабусі з відповідними заявами для подачі до органу соціального захисту населення по місцю реєстрації проживання КЛІЄНТА.
 • Юрист отримав довідку, яка підтверджує фактичне проживання КЛІЄНТА та його бабусі за одною адресою.
 • Після подачі відповідного переліку документів та заяв до відділу соціального захисту населення, була назначена перевірка працівниками соцзахисту для встановлення факту догляду КЛІЄНТА за бабусею та встановлення факту спільного проживання по одній адресі, для отримання відповідного документу який потрібен для перетину кордону.
 • Після перевірки в термін до 5 робочих днів юрист отримав офіційний документ, а саме Акт про встановлення факту здійснення догляду(оригінал) та передав КЛІЄНТУ.
 • Останнім кроком у справі є юридичний супровід клієнта на державному кордоні України з відповідним переліком документів передбаченим постановою КМУ №1044, який був зроблений під час співпраці з КЛІЄНТОМ.

Висновок:

На підставі правильно юридично оформлених документів та доцільних консультацій відповідно до вимог законодавства КЛІЄНТ та його бабуся успішно перетнули кордон для отримання належного лікування та оздоровлення бабусі за межами України.

Юристи та адвокати юридичної компанії «Приходько та партнери» можуть надати вам доцільну консультацію відповідно до вашої ситуації та кінцевої цілі, повний юридичний супровід під ключ та допомогти отримати всі відповідні документи передбачені чинним законодавством  України у найкоротші терміни передбачені законодавством.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація