"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз."

Петрик Тетяна Олександрівна
E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Керівник практики міграційного права, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

ВПЛИВ МІГРАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ НА МІГРАЦІЙНІ ПОСЛУГИ

 Міжнародна міграція стала одним з найважливіших питань внутрішньої та зовнішньої політики майже усіх держав. Міграція не є незвичним явищем та існувала протягом всієї історії людства, але тільки в останні роки цей процес набув справді глобальних рис.

 Міграційні процеси в сучасному світі значно впливають на господарське життя, розміщення, чисельність і стан людських ресурсів різних територій планети. Саме міграція багато в чому визначає економічний і соціальний вигляд багатьох держав.

 Проблеми міжнародної міграції, яка є невід’ємною складовою глобалізації, надзвичайно важливі як для Європейського регіону так і для всього світу загалом. Попри те, що уряди більшості країн світу позитивно сприймають рух капіталів, товарів, послуг, ідей, до імміграції вони зазвичай ставляться негативно.

 Міжнародна трудова міграція один з найскладніших елементів в міжнародних економічних відносинах. Це пояснюється перш за все тим, що, на відміну від товарообміну, в цей процес залучені живі люди. Після здобуття незалежності України розпочалося створення законодавчої бази у сфері міграції. Уже в Декларації про державний суверенітет було заявлено, що Україна регулює імміграційні процеси.

 До числа найбільш важливих законодавчих актів, що стосуються міграційних питань, треба віднести Закон України «Про громадянство України» (1991 р.), який надав право на отримання українського громадянства вихідцями з України. На сьогоднішній день досить важливою є концепція державної міграційної політики України, схвалена Указом Президента України від 30 травня 2011 року № 622/2011. Вона була прийнята на базі відповідних правових актів: Закон України «Про громадянство», Закон України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства», Закон України «Про імміграцію», Закон України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», Закон України «Про біженців», Закон України «Про зайнятість населення».

 На сучасному етапі надзвичайно актуальною для України є проблема вдосконалення міграційної політики. Необхідність активного втручання урядових структур у перебіг міграційних процесів є очевидною, однак діяльність держави в жодному разі не повинна зводитися до заборонних заходів, наслідком яких може бути зростання нелегальної міграції та підвищення напруженості у суспільстві.

 Юридична компанія «Приходько та партнери» надає повний спектр послуг у сфері міграції, зокрема супровід для отримання:

  • посвідки на тимчасове проживання (ВНЖ);
  • громадянства;
  • посвідки на постійне проживання (ПМЖ);
  • запрошення для іноземців;
  • дозволу на працевлаштування;
  • реєстрації місця проживання;
  • інші послуги.

 Для того, щоб не отримати відмову від контролюючих органів (Державної міграційної служби України), вчасно та швидко отримати бажаний результат – звертайтеся до професійних юристів юридичної компанії «Приходько та партнери», ми з радістю Вам допоможемо та гарантуємо результат!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація