ВЛК після поранення

"Ми намагаємось вирішувати проблеми клієнтів краще, ніж вони можуть очікувати".

Козян Тетяна Віталіївна
E-mail
kozyan@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-51

Спеціалізується на військовому праві: оскарження ВЛК, написання рапортів, написання заяв до ТЦК та СП для надання відстрочки, супровід звільнення з військової служби, консультації по мобілізації.

Зв'язатися зараз

ВЛК після поранення

Час прочитання: 3 хв.

Під час воєнного стану отримання поранень, на жаль, перетворюються на трагічну буденність війни. Однак це не виключає того, що поранений військовослужбовець повинен володіти усім необхідним обсягом прав, аби отримати не лише гідне лікування, а й пройти подальшу ВЛК для визначення придатності чи непридатності до проходження служби після отримання поранення. Це дає можливість військовослужбовцю пройти лікування, не повертаючись одразу на фронт. Проте, на практиці ситуація часто є інакшою, а військовослужбовцеві доводиться якийсь час витрачати на те, аби довести свій реальний стан здоров’я. Тому в таких питаннях якісна та своєчасна юридична допомога є вкрай важливою.

ВЛК після поранення - group protectionЯк ми можемо допомогти?

Юридичний супровід запитів, пов’язаних з військовими справами, належить до спеціалізації команди адвокатського бюро «Приходько та партнери». Ми проконсультуємо та допоможемо написати рапорт на ВЛК, а також зорієнтуємо в тому, яким є правильний алгоритм його подання. У таких питаннях не буває дрібниць, адже від компетентності юридичного супроводу часто залежить подальша доля військовослужбовця, який не хоче ставати заручником бюрократії чи зловживань на рівні людського фактору.

 

Пропонуючи свої послуги, ми можемо надати їх у різних форматах. Розуміючи, що наші клієнти часто перебувають в умовах, коли вони не можуть відвідати юриста для очної консультації, ми пропонуємо варіанти консультування онлайн, по телефону та навіть у письмовому вигляді, якщо вам незручно говорити.

ВЛК після поранення - brand protection 2Яким є порядок направлення на ВЛК?

Коли особа отримала поранення, вона направляється на лікування, а після того – на ВЛК. Комісією має бути встановлено ступінь придатності до військової служби. На ВЛК може направити як військовий госпіталь, де проходить лікування військовослужбовець, так і командування військової частини. Уповноважені військові службові особи мають видати довідку, де буде зазначено про обставини, у яких людина отримала травму. Важливо проконтролювати цей аспект, адже саме така довідка слугує підтвердженням того, що поранення отримано під час бойових дій. Результатом огляду має бути постанова військово-лікарської комісії, на підставі якої визначають ступінь придатності до проходження служби.

ВЛК після поранення - urb 9877 1

У цій ситуації є чітко визначені формулювання, одне з яких фіксується результатами ВЛК. Отож, поранений військовослужбовець може бути:

  • непридатним до служби;
  • непридатним з переглядом через 6-12 місяців;
  • обмежено придатним;
  • придатним.

Один з цих результатів фіксується у відповідній постанові ВЛК.

ВЛК після поранення - information deskЯкими можуть бути результати?

Іноді військовослужбовець отримує постанову ВЛК, у якій зазначено, що він є обмежено придатним, а реальне самопочуття свідчить про інше. У такому разі може виникнути потреба в оскарженні рішення ВЛК, адже цей висновок не є підставою для звільнення від проходження військової служби.

 

Якщо вам потрібна буде допомога в оскарженні постанови ВЛК, команда нашої адвокатської компанії теж надає такі послуги. З метою оскарження потрібно буде звернутися до ВЛК регіону або Центральної ВЛК. Оскарження висновку ЦВЛК відбувається у судовому порядку. Наші фахівці забезпечать ефективне представництво ваших інтересів у суді для прийняття справедливого та законного рішення.

Підбиваючи підсумок, варто зазначити: ВЛК після поранення – необхідний етап, аби зафіксувати стан військовослужбовця та його придатність до подальшого проходження військової служби. Аби не стикатися зі складнощами цієї процедури наодинці, варто заручитися підтримкою хороших фахівців, які спеціалізуються на супроводі військових справ. Заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація