Віза в Великобританію для українців

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Віза в Великобританію для українців

Час прочитання: 3 хв.

Віза в Британію для українців – це достатньо поширений запит, з яким працює команда юридичної компанії «Приходько та партнери». Тож якщо вас цікавить така віза, зверніть увагу на можливість її оформити, скориставшись юридичною підтримкою наших фахівців. Ми спеціалізуємося на міграційному праві в цілому та його окремих темах, тож допоможемо вам якісно і компетентно. А поки пропонуємо розглянути, які є види візи до цієї країни.

 

Віза до Великобританії: види

Отже, серед різновидів таких віз є:

  • Visit Visa. Якщо говорити спрощено, то це дозвіл на відвідання країни. Сюди, своєю чергою, належать різні види віз – такі, як гостьова, туристична, спортивна, бізнес-віза. Цей варіант підійде для тих, хто не має наміру жити й працювати саме у Великобританії, а розглядає цю країну винятково у якості місця для туризму, відвідування родичів, участі у спортивних змаганнях та бізнесових співпраць. Цією візою передбачається нетривале перебування в країні, котре можливе на період до 180 днів на рік.
  • Короткострокова студентська віза. Вона може передбачати термін від 6 до 11 місяців. Разом з тим, термін великою мірою визначає її призначення. Так, якщо віза відкривається на 6 місяців, то вона дозволяє навчатися на будь-яких курсах. Та коли йдеться про термін від 6 до 11 місяців, то вона можлива лише у випадках, коли студент вирушає до цієї країни, аби навчатися на курсах англійської.
  • Довготривала студентська віза. Вона є актуальною, коли діти від 16 років або повнолітні люди вирушають до Великобританії на тривале навчання. Разом з тим, для відкриття такої візи потрібно підтвердити свій рівень знань англійської. Є ще одна значима вимога в контексті здоров’я – надати довідку, котра підтверджує відсутність туберкульозу.
  • Віза для возз’єднання сім’ї з громадянином ЄС. Така віза доступна для чоловіків, дружин, дітей та батьків громадян ЄС. Однак у її оформленні є багато нюансів, про які буде більш зручно дізнатися у консультаційному форматі.
  • Віза дружини або чоловіка громадянина Великобританії. Її оформлення є достатньо складним, оскільки передбачає підготовку цілого ряду документів. Просто бути в шлюбі недостатньо. Потрібно, аби він тривав від 2 років, а у власності подружжя була житлова площа і засоби для існування. При оформленні здається іспит на знання англійської та тест на туберкульоз.
  • Транзитна віза. Її оформлюють мандрівники, котрі через Британію вирушають до третіх країн.

Отож, види віз до Великобританії є саме такими. Звернення за юридичним супроводом в отриманні візи до команди, яка спеціалізується на таких запитах, значно спрощує вам увесь процес.

Віза в Британію для українців

Чим ми можемо допомогти?

Коли ви звертаєтеся до юристів практики міжнародної міграції юридичної компанії «Приходько та партнери», ми діємо наступним чином:

  • Аналізуємо перспективи щодо оформлення конкретної візи у вашій ситуації. Орієнтуємо стосовно того, який пакет документів може знадобитися.
  • Надаємо вичерпну інформацію стосовно вимог до отримання візи, а також особливостей процедури.
  • Окремо консультуємо по всіх документах та, за потреби, здійснюємо їх переклад.
  • Супроводжуємо процес заповнення анкети, оскільки від коректності на цьому етапі залежить увесь результат.

 

Таким чином, участь в оформленні візи кваліфікованих юристів допомагає полегшити і прискорити цю процедуру. Вам не доводиться діяти самотужки, тож можна покластися на професійну підтримку. Заповінть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація