ВІЗА В КАНАДУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

ВІЗА В КАНАДУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

Час прочитання: 3 хв.

Чимало українців, тікаючи від війни, обирають для цього саме Канаду. Дійсно, в Канаді є хороші можливості для того, аби отримати фінансову підтримку, а також мати доступ до якісної освіти та медицини. Саме тому, попри велику відстань між Україною й Канадою, великий потік людей туди не зменшується. Якщо Вас цікавить, як отримати візу в Канаду, ця стаття дасть кілька дієвих рекомендацій та розширить розуміння теми.

ВІЗА В КАНАДУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ - employee portfolioВіза в Канаду для українців: віза CUAET

Перш ніж приїхати до Канади, українці повинні отримати відповідний дозвіл. Для цього навіть розроблена віза, яка називається CUAET та є абревіатурою від слів «Canada-Ukraine authorization for emergency travel». Якщо перекласти, мова йде про канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки.

Іноді люди міркують, яка саме віза для них буде кращою. Для когось у пріоритеті стає туристична віза в Канаду. А ті, хто більш орієнтований на навчання, обирають такий варіант як студентська віза в Канаду. Однак, якщо говорити саме про CUAET, то вона є оптимальним універсальним рішенням саме для українців та поєднує у собі можливості обох згаданих видів візи. Серед переваг CUAET можна відзначити те, що:

  • по-перше, ви отримаєте змогу жити до 3 років в Канаді;
  • по-друге, у вас буде нагода безперешкодно працювати, що відкриє можливості для самореалізації;
  • по-третє, ви отримаєте доступ до освіти, що дозволить використати шанс на підвищення кваліфікації чи навіть здобуття нової спеціальності, затребуваної на сучасному ринку праці;
  • по-четверте, ви матимете нагоду користуватися медициною Канади.

Одним словом, така віза є гарним варіантом для тих, хто має в пріоритеті комфортне й захищене в соціальному плані життя. Якщо ви хочете працювати в Канаді, то, коли подаєте документи, заповнюючи заявку, потрібно у відповідній графі написати «так».

Анкета містить запитання щодо працевлаштування. Однак, якщо людина спочатку не планувала цього, а після прибуття до Канади плани змінилися й вона вирішила спробувати себе на тамтешньому ринку праці, все можна виправити. Дозвіл на працевлаштування можна отримати вже після прибуття. Щодо заяви, то її може подати не лише сам громадянин України, а й члени його сім’ї.

Процедура проходить в онлайн-режимі та не передбачає внесення ніякої плати. Щодо середнього терміну розгляду заяви, то це близько 2 тижнів.

ВІЗА В КАНАДУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ - urb 9486 1

ВІЗА В КАНАДУ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ - information deskДеякі важливі аспекти щодо візи CUAET

Важливо знати те, що:

  • Згадана заява не подається ані в посольстві Канади, ані у візових центрах;
  • Коли йдеться про виїзд дитини з одним з батьків, від другого має бути дозвіл (не потрібен він лише тоді, коли той батьків, який супроводжуватиме дитину, має повне опікунство над нею).

 

Іноді для оформлення візи можуть попросити додаткову інформацію (наприклад, такі біометричні дані, як фото і відбитки пальців).

Українці, які їдуть до Канади саме за візою CUAET, звільняються від обов’язкової вакцинації, проте, вони повинні пройти тест і дотримуватися заходів карантину.

Якщо Ви потребуєте більш розгорнутої консультації про візу в Канаду, фахівці компанії «Приходько та партнери» з радістю проконсультують.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація