Віза в Австралію для українців
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз

Віза в Австралію для українців

Час прочитання: 3 хв.

Візові програми, актуальні для українців, залежать від міграційного законодавства та конкретних підстав, за якими ви плануєте виїхати до цієї країни. Є декілька видів віз, котрі можуть бути цікавими для вас. Розглянемо їх більш детально.

Якими можуть бути варіанти візи в Австралію?

Отже, серед актуальних видів віз варто згадати такі, як:

 • Туристична (Visitor visa). Вона дає можливість українцям заїхати до Австралії, будучи туристами, та мандрувати нею протягом 3-12 місяців. Аби отримати цю візу, не потрібно мати ніяких спеціальних підстав, тож вона є найлегшою в контексті оформлення.
 • Візи по сім’ї (Family and partners visas). Це віза для тих, чий офіційний чоловік чи дружина має громадянство Австралії. У такому випадку для оформлення візи діє підстава возз’єднання сім’ї. До речі, у подальшому ця підстава дає достатньо можливостей для того, аби залишитися в Австралії. В майбутньому ви зможете подати документи, аби оформити посвідку на постійне проживання.
 • Візи для навчання (Studying and training visas). Назва цих віз говорить сама за себе. Їх оформлення є доступним для тих, хто вступає на навчання до вишів Австралії. Віза діє протягом усього періоду навчання.
 • Робочі візи (Working and Skilled visas). Візи, котрі належать до цієї категорії, спрямовані на те, аби людини, які їх оформлюють, могли працювати чи вести бізнес на території Австралії. Строк дії візи залежить від особливостей роботи. Наприклад, якщо це сезонна робота, то віза діятиме упродовж конкретного сезону, на який вирушає працівник. А якщо це, приміром, ідентична віза для підприємця, то вона діятиме довше у відповідності до потреб та організаційних завдань бізнесу.

 

Якщо ви потребуєте юридичної підтримки, котра дасть вам можливість краще розібратися в тому, яка саме віза буде актуальною конкретно у вашому випадку, з огляду на конкретні життєві обставини, потреби та перспективи оформлення, допомога фахівців юридичної компанії «Приходько та партнери» стане дуже доречною. У нашій команді працюють потужні експерти у царині міграційного права, здатні вам якісно та дієво допомогти, здійснивши супровід в оформленні візи.

Які документи необхідні для візи?

Серед таких документів є:

 • Сканована копія паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
 • Заповнена анкета для оформлення візи.
 • Фотографії у цифровому форматі. Їх розмір має бути 5х5 сантиметрів, а також вони мають відповідати тим вимогам, котрі є актуальними для таких фотографій.
 • Довідка з місця роботи особи, котрою підтверджена наявність у неї доходу.
 • Довідка з банківської установи щодо руху коштів протягом останніх півроку. Сума цих коштів повинна бути не меншою, аніж 3 тисячі доларів США.
 • Оригінал чи скан свідоцтв, котрі вказують на сімейний стан (про шлюб, про розлучення, про народження дітей).
 • Оригінал чи скан документів стосовно майна (наприклад квартири, машини, землі).
 • Підтвердження бронювання авіасполучення та готелю.
 • Документи, котрими підтверджується мета поїздки.

 

Коли ви звертаєтеся за юридичною підтримкою до юристів практики міграційного права «Приходько та партнери», то отримуєте дійсно кваліфіковану допомогу. Вона охоплює консультування, супровід в оформленні необхідних документів та супровід під час оформлення самої візи. Заповніть форму на сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація