Фото: Віза Шенген для громадян Індії

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Віза Шенген для громадян Індії

Час прочитання: 3 хв.

Переваги шенгенської візи є очевидними та затребуваними, тому її намагається оформити значна кількість людей, яка прагне до безперешкодних поїздок. Якщо вас цікавить оформлення візи Шенген, то з цим запитом можна звернутися до юристів практики міграційного права юридичної компанії «Приходько та партнери». Одним з невід’ємних напрямків нашої роботи є міграційне право. Тож це дає нагоду якісно консультувати клієнтів, коли вони прагнуть до оформлення документів, котрі дозволяють безперешкодно пересуватися країнами Європи. Торкнемося питання візи Шенген для громадян Індії.

Якими є переваги та види цієї візи?

Таку візу оформлюють для того, аби пересуватися країнами Шенгенської зони без обмежень. Віза буває 3 видів:

  • Туристичний дозвіл на в’їзд на 90 днів на півроку. Така віза оптимально підходить для тих, хто любить подорожувати або навідувати своїх рідних у Європі. Її оформлення дає можливість реалізувати цю потребу в повній мірі. Тож недарма туристичну візу на 90 днів оформлюють досить часто.
  • Дозвіл на в’їзд лише у конкретну державу. Це стосується візи, яку проставило консульство однієї вибраної вами країни.
  • Віза, яку людина оформлює, маючи для того конкретну підставу. Це дуже частий випадок, і він охоплює багато ситуацій – роботу, навчання, возз’єднання сім’ї. Тут вже йдеться не про 90 днів, а про можливість проживати у Шенгенській зоні протягом тривалого часу. Приміром, люди часто купують нерухомість в тих країнах, де це дає можливість отримати візу.

Або – реєструють підприємство, якщо законодавство передбачає прийнятні для них вимоги стосовно мінімального статутного капіталу та прибутку. Приміром, у цьому контексті іноземців часто приваблює Угорщина.

Коли наші фахівці надають послуги в царині міграційного права, ми можемо допомогти не лише з візовими, а й з іншими питаннями. Наприклад, це реєстрація бізнесу в Шенгенській зоні, відкриття рахунку. В таких запитах клієнтів ми маємо достатньо великий досвід.

 

Також варто додати те, що візи Шенген можуть бути 2 типів. Це транзит та короткострокова віза, яка відкриває можливість для проживання. До речі, якщо ви правильно підберете для себе країну та добре там адаптуєтеся, то в подальшому зможете оформити й посвідку на тимчасове, а згодом – і на постійне проживання.

Як діяти, коли потрібна віза?

Отож, якщо ви вирішили оформити візу Шенген та звернутися за відповідною послугою, від себе вам варто зробити такі дії:

  • Обрати країну та підстави для оформлення візи, які є найбільш актуальними саме для вашого випадку. Якщо, приміром, ви вагаєтеся між кількома країнами, у цьому немає нічого страшного. Зверніться до нас – і ми проконсультуємо, відповімо на всі ваші питання, зорієнтуємо стосовно можливих «підводних каменів» та того, як їх обійти. Це допоможе легше зробити вибір відповідно до своїх потреб.
  • Коли країна та підходяща підстава обрані, наступає момент звернення до відповідного консульства та оформлення документів на візу. Ми можемо запропонувати в цьому контексті свою представницьку допомогу, що звільнить вас від самостійного вирішення багатьох складних та бюрократичних питань. Такий підхід економить час та нерви.

 

Можливо, у вас є додаткові документи, за допомогою яких буде легше оформити візу. Приміром, це може бути запрошення від працедавця. Якщо ви збираєтеся їхати саме на роботу, варто отримати таке запрошення, аби підтвердити підставу перед уповноваженими представниками консульської установи. Це також може бути свідоцтво про шлюб, коли йдеться про возз’єднання сім’ї, або – контракт з навчальним закладом, якщо ви їдете навчатися. Попередні шенгенські візи теж будуть плюсом, адже вони є свідченням надійності людини, яка їхатиме до країн заходу Європи знову.

Ми відповімо на всі ваші актуальні питання та допоможемо зорієнтуватися. Заповніть форму нижче і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація