Фото: Віза D7 до Португалії
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз

Віза D7 до Португалії

Час прочитання: 3 хв.

Відкриття візи D7 до Португалії – один із варіантів проживання та легального перебування у цій країні. Ця віза передбачена для тих людей, котрі є фінансово незалежними та володіють пасивним доходом, який надходить не з Португалії, а з інших держав.

Команда нашого адвокатського бюро добре знається на міграційному праві, причому – не лише в контексті України, а й в питаннях правового поля держав, котрі українці часто обирають для переїзду. Тому якщо ви маєте потребу в такій юридичній підтримці, «Приходько та партнери» допоможуть якісно і ефективно.

 

Що потрібно, аби оформити візу D7 до Португалії?

Отже, по цьому питанню вам варто знати наступне:

  • Подача документів на візу здійснюватиметься через консульство Португалії.
  • Це потрібно робити у тій державі, де ви проживаєте чи маєте громадянство.
  • Крім стандартного переліку документів на візу, потрібно також подати ті, які підтверджують пасивний дохід.
  • Цей дохід на одного заявника має становити не менше 1000 євро на місяць.
  • Для врахування пасивного доходу беруться до уваги показники протягом останніх 12 місяців (таким чином, це має бути сума від 12 000 євро на рік).
  • Для тих, хто планує їхати з другим із подружжя, сума річного пасивного доходу має складати від 16350 євро.

Якщо також є діти віком до 18 років, то річний дохід має складати від 18 890 євро на рік.

Ця інформація дасть вам нагоду оцінити перспективи та доцільність відкриття саме візи D7 до Португалії. Разом з тим, якщо ви бачите, що цей варіант для вас є складним чи недоступним, наша команда може розповісти вам про інші актуальні можливості щодо відкриття візи як до Португалії, так і до інших країн. Ми маємо в таких кейсах великий досвід та знаємося на тому, що краще порекомендувати конкретному клієнту у відповідності до його запитів та потреб.

Які ще документи необхідні?

Окрім усього переліченого в попередньому пункті, потрібно пам’ятати про необхідність страхового полісу, паспортних документів, довідки про несудимість, договору на оренду житла в Португалії або документів на власність. Ну і надважливе значення має правильне заповнення самих візових заявок.

Яким буде результат оформлення візи?

Віза D7 видається на строк до 1 року. Вона відкриває перед заявником право на легальне проживання у цій країні. Далі таку візу можна продовжити ще на 2 роки. Тож для тих, хто прагне протягом тривалого часу на легальних підставах мешкати у Португалії, віза D7 є прекрасною можливістю для цього.

Чим ми будемо корисними?

Юристи адвокатського бюро «Приходько та партнери» можуть допомогти, запропонувавши наступні категорії послуг у цьому напрямку:

  • Консультація стосовно оформлення візи.
  • Консультація щодо переліку документів, який буде необхідним для оформлення візи.
  • Супровід у процесі підготовки цих документів.
  • Подальший супровід на всіх етапах.

 

Коли вашу справу супроводжує надійний та професійний юрист з міграційного права, ви можете бути певними в тому, що всі документи будуть зібрані та подані належним чином, а також ви отримаєте детальні інструкції щодо максимально конструктивної взаємодії з консульством Португалії.

Так як команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» постійно надає клієнтам юридичну підтримку в таких справах, ми добре знаємося на цій темі та працюємо у ній ефективно.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
fedortsov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-43

Юрист практики міжнародної міграції. Спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Румунія, Угорщина, Іспанія, Чехія).

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація