Виписка з ЄДР

«Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!»

Приходько Андрій Анатолійович

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійний експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

Виписка з ЄДР

Час прочитання: 2 хв.

Що таке виписка з  Єдиного Державного Реєстру? Це інформація з реєстру яка надається у вигляді документу та містить відомості про наявність або відсутність у реєстрі відомостей про юридичних або фізичних осіб згідно наданого запиту. Витяг, довідка або виписка оформлюються на бланках суворої звітності, вони мають облікову серію і номер.

Відомості про юридичну особу – її найменування, організаційно-правова форма, місцезнаходження, види діяльності, а також ім’я фізичної особи – підприємця, її види діяльності, та багато іншої необхідної інформації містить Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (далі – Єдиний державний реєстр), що є автоматизованою системою збирання, накопичення, захисту, обліку та надання інформації про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Єдиний державний реєстр, створений відповідно до Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців“, забезпечує накопичення інформації про юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та ведеться Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва, який є його розпорядником та адміністратором.

 В момент реєстрації юридичної особи чи ФОП, державний реєстратор видасть вам опис (паперовий документ), де міститься код доступу до результату надання адміністративної послуги з посиланням на сайт, на якому в електронному вигляді розміщена ваша виписка, а згодом — саму виписку з ЄДР у паперовому вигляді, засвідчену підписом та печаткою реєстратора. Така ж процедура отримання виписки з ЄДР передбачена і при зміні відомостей, що містяться у Виписці.

З необхідністю отримання виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР) рано чи пізно стикається будь-який український підприємець. Необхідна вона при виконанні банківських операцій, укладенні нотаріальних угод, угод з контрагентами та в інших випадках при здійсненні господарської діяльності. Тому зокрема в нашій практиці, звернення підприємців з метою отримання виписки з ЄДР є поширеним явищем.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація