Військовий рапорт

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Військовий рапорт

Час прочитання: 2 хв.

Військовий рапорт - це офіційний документ, який складається військовими для звітування про події, стан підрозділу, виконання завдань, а також для вирішення питань організаційного та бойового характеру.

Види рапортів можуть бути різні: від рапорту на переведення, на звільнення, на лікування, на проходження ВЛК, на отримання відпустки, до рапорту на виплату грошового забезпечення, на отримання довідки про обставини травми і т.д.

 

Найпопулярнішими зверненнями стосовно написання військового рапорту є такі категорії як:

  • Військовий рапорт на звільнення з військової служби – такий рапорт є офіційним документом, який складається військовим для фіксації інформації про себе стосовно звільнення зі служби. Він містить особисті дані військовослужбовця, такі як прізвище, ім'я, по батькові, ранг, номер військового квитка, а також причину і обставини звільнення з військової служби.
  • Військовий рапорт на переведення в іншу частину – Якщо військовий виявив бажання перевестися або в нього виникли сімейні обставини чи проблеми зі здоров’ям, йому потрібно взяти відношення та написати рапорт. Слід відзначити, що затвердження рапорту на переведення підпадає під відповідальність військового керівництва і рішення залежить від них. Отже, в будь-який момент рапорт можуть повернути та не погодити, за винятком ситуацій, коли переведення є обов'язковим, наприклад, на підставі рішення ВЛК про обмежену придатність.

  • Військовий рапорт на проходження ВЛК – підстави для непланового проходження ВЛК можуть включати такі ситуації, як отримання травми або поранення, повернення з відпустки по лікуванню або загострення стану здоров'я. У рапорті про направлення на ВЛК важливо вказати, з якої причини ви подаєте його. Крім того, необхідно зазначити медичні діагнози та хвороби, які у вас є.

Важливим моментом є правильність викладених обставин, оскільки в інакшому випадку рапорт можуть завернути зазначивши, що немає підстав для направлення на комісію. Тож, аби не гаяти час, краще довіритись практикуючому адвокату.

Звертаючись до військового юриста Ви можете замовити індивідуальне написання рапорту, відповідно до Вашої ситуації або ж замовити шаблон рапорту. Даний шаблон є напрацьованим документом, який сформований на підставі практики з різними військовими частинами та військовослужбовцями.

 

В чому ще може бути корисна допомога військового юриста?

Якщо ви вирішили подати рапорт самостійно, а вам усно відмовили, або затягують з розглядом рапорту, адвокат може направити адвокатський запит стосовно розгляду рапорту для того, щоб дізнатися, на якій стадії розгляд рапорту та яке рішення прийнято по вашому зверненню.

Якщо ви не знаєте з чого розпочати, телефонуйте та записуйтесь на консультацію. На консультації фахівець проаналізує вашу ситуацію та допоможе визначитись з чого потрібно розпочати.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація