Фото: Військовий адвокат – консультація онлайн у кримінальному провадженні для ЗСУ

«Команда експертів на вашому боці!»

Мамедова Лілія Теймурівна
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-04

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз

Військовий адвокат – консультація онлайн у кримінальному провадженні для ЗСУ

Час прочитання: 2 хв.

Одним із найбільш популярних напрямків юриспруденції на сьогодні являється військове право. Саме тому послуги військового адвоката – актуальні, як ніколи. Фахівці «PRIKHODKO & PARTNERS» надають професійні юридичні послуги, один із напрямків нашої діяльності – консультація онлайн по кримінальному провадженню для ЗСУ.

Напрямки діяльності військового адвоката

Через збройну агресію Російської Федерації життя кожного українця змінилося назавжди. Багато наших співгромадян поповнили лави Збройних сил України. На жаль, в деяких випадках права військовослужбовців порушуються. Відновити справедливість допоможе військовий адвокат.

 

Серед основних напрямків діяльності військового адвоката:

  • Консультування (як онлайн, так і офлайн).
  • Допомога військовослужбовцям в рамках чинного українського законодавства.
  • Юридична допомога.
  • Представництво інтересів в кримінальних судових справах (СЗЧ, дезертирство, невиконання наказу, непокора)

Військовослужбовці ЗСУ можуть зіштовхнутися з різноманітними проблемами: від неможливості отримання фінансової допомоги, гарантованої державою і до захисту інтересів військовослужбовця під час скоєння кримінальних злочинів в рамках несення служби. Законодавство в цій галузі являється достатньо складним, зі своїми процесуальними особливостями. Далеко не всі можуть продумати по-справжньому оптимальний алгоритм дій для вирішення ситуації, яка склалася, особливо у кримінальних справах з військовослужбовцями під час війни.

Етапи захисту у кримінальному провадженні для військовослужбовців ЗСУ

Незалежно від складності кримінального провадження, з яким Ви або члени Вашої родини зіштовхнулися, військовий адвокат «PRIKHODKO & PARTNERS» допоможе Вам її вирішити з мінімальними втратами.

Перший етап для розробки стратегії захисту – консультація по кримінальному провадженню. Ви зможете отримати професійну допомогу, юрист запропонує своє бачення ефективного  алгоритму дій для наступного правового захисту. Важливо: всі послуги надаються конфіденційно.

Наступні етапи будуть залежати від окремо взятого, індивідуального випадку.

 

Військові кримінальні правопорушення розглядаються в статті 401 Кримінального кодексу України (частини 1 та 2).

Серед характерних ознак воєнних злочинів:

  • Суб’єкт – військовослужбовець.
  • Об’єкт посягання – порядок несення/проходження військової служби, встановлений чинним українським законодавством.
  • Кримінальна протиправність. Діяння визнається воєнним злочином у тому разі, якщо це передбачено розділом ХІХ Особливої частини Кримінального Кодексу України.

Запровадження в Україні воєнного стану автоматично перекваліфікувало більшість кримінальних проваджень на більш «суворі». Наприклад, до оголошення воєнного стану за дезертирство було передбачено покарання – позбавлення волі строком від 2-х до 5-ти, на сьогодні – від 5-ти до 12-ти років позбавлення волі.

Таким чином, кожен військовослужбовець ЗСУ, який потрапляє під слідство, має право на якісний захист адвокатом. Записуйтесь на консультацію до військового адвоката «PRIKHODKO & PARTNERS», отримайте повне вивчення обставин Вашої справи, консультацію юриста або повний супровід адвоката у Вашому кримінальному провадженні!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
mlt@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-41-04

Експерт в галузі кримінального права. Спеціалізується на злочинах у сфері корупції, хабарах, військової діяльності, злочинах у фінансовому секторі та злочинах проти основ національної безпеки. Супроводження в Європейському суді з прав людини та питаннях міжнародного розшуку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація