Я особисто гарантую, що ми чесно і порядно виконаємо свою роботу!

Приходько Андрій Анатолійович
E-mail
advokat@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Адвокат, доктор юридичних наук, визнаний медійних експерт з юридичних питань, юридичний радник відомих політиків та бізнесменів.

Зв'язатися зараз

ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ ЗАВДАНОЇ ПРАВООХОРОННИМИ ОРГАНАМИ

 На сайті нашої компанії вже публікувалась інформація про жахливу історію громадянина республіки Камерун, який внаслідок помилки правоохоронної системи був підозрюваним у вчиненні замаху на особливо тяжке кримінальне правопорушення та 6 місяців свого життя провів у стінах української в’язниці.

 Важко навіть уявити, що довелось за цей час пережити особі, яка спілкується виключно французькою, англійською мовами, та зовсім не розуміє ані державну, ані більш менш схожу на нашу.

 Наслідки кричущі. Громадянин республіки Камерун до затримання по сфабрикованій справі декілька років навчався в одному з вищих учбових закладів міста Харкова. Наприкінці 2019 року він мав отримати диплом про здобуття освіти за спеціальністю, однак цього не сталось, оскільки підозрюваний перебував у Київському слідчому ізоляторі. Роки навчання, витрачені на це кошти, зусилля були перекреслені рішеннями правоохоронних органів та суду. У зв’язку з відрахуванням з учбового закладу, особа втратила право законно перебувати на території України та понесла вимушені витрати у зв’язку з наданням юридичної допомоги.

 Завдяки зусиллям та кропіткій праці адвокатів Адвокатського бюро «Приходько та партнери» громадянин Республіки Камерун перебуває на свободі та в завершальній стадії перебуває підготовка позову про відшкодування шкоди, завданої громадянинові незаконними діями органів досудового розслідування, прокуратури і суду.

 Відповідно до Закону України підлягає відшкодуванню шкода, зокрема у разі закриття кримінальної справи за відсутністю складу злочину.

Громадянин має право на відшкодування з державного бюджету:

  • неотримані доходи (заробітна плата, стипендії, тощо);
  • вилучене/конфісковане майно;
  • штрафи/інші витрати;
  • моральна шкода;
  • витрати на правничу допомогу (адвокатів).

Адвокатським бюро «Приходько та партнери» на захист підозрюваного у особливо тяжкому кримінальному правопорушенні витрачено десятки годин роботи. Це і нескінченна підготовка скарг та заперечень, участь у судових засіданнях, робота в умовах слідчого ізолятора, співробітництво з органом досудового розслідування, прокуратурою та посольством республіки Камерун.

 В цій справі дуже важко оцінити розмір завданої моральної шкоди, оскільки пригнічення, приниження, душевні страждання, порушення повсякденної життєдіяльності в умовах позбавлення волі, втрата права на здобуття освіти не можуть мати грошового вираження.

 І на останнє. Відповідно до діючого законодавства:

⟪ у разі незаконного притягнення особи до кримінальної відповідальності порядок відшкодування шкоди зобов’язаний роз’яснити орган досудового розслідування. ⟫

 Але ж звісно ні про яке роз’яснення і мова не іде. Справу закрито, а такі «підозрювані» як на клієнт можуть з’являтись ледь не кожного дня.

 Ми будемо інформувати Вас про хід розгляду вказаного позову. Найцікавіше тільки починається. Слідкуйте за нашими новинами.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація