ВІДМОВА У ПРОДОВЖЕННІ ТИМЧАСОВОЇ ПОСВІДКИ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

ВІДМОВА У ПРОДОВЖЕННІ ТИМЧАСОВОЇ ПОСВІДКИ

Час прочитання: 2 хв.

На сьогодні імміграція до України набула неабиякої популярності. Велика кількість іноземних громадян приїздять до Української держави і через деякий час проживання тут набувають бажання залишитися в Україні трішки довше, а згодом - назавжди.

Під час оформлення посвідки на тимчасове перебування на території України у законний спосіб іноземні громадяни мають слідувати усім необхідним умовам та правилам, встановлених законодавством України. Існує низка країн для яких необхідно надавати такі важливі документи як справка про відсутність або зняття судимості у країні громадянства іноземця та документ, що підтверджує місце офіційної прописки на території країни їхнього громадянства.

Навіть якщо одна з таких простих умов не буде додержана - іноземець має ризик як отримати відмову у оформлені самої посвідки, так і в оформленні продовження строку дії поточного документу.

Слід пам’ятати та розуміти, якщо іноземець порушує строк законного перебування в Україні, то він буде нести адміністративну відповідальність, що наслідком несе за собою накладення адміністративного штрафу. І згодом іноземна особа буде мати право або подовжити строк свого перебування в Україні, або повернутися до країни свого походження у примусовому порядку.

Основною та найпопулярнішою причиною відмови у продовженні строку перебування в Україні є закінчення легальних строків перебування тут і несплата штрафів по закінченню цих строків.

Іншими не менш важливими причинами є:

  • загроза державній цілісності іноземцем;
  • невідповідність паспортних документів чи їхня несправжнісит або недійсність;
  • коли іноземцем не сплачені штрафи чи рішення суду чи органів державної влади.

Також до причин у відмові належить така собі, дуже примітивна але реальна підстава - якщо у іноземця на день звернення посвідка має ще діючу юридичну силу. Якщо іноземець перебуває у офіційному реєстрі боржників України. Також підставою може бути звернення по подовження законним представником, який не має на те документально підтверджених повноважень.

Обов’язковою умовою під час оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні є зазначення справжньої адреси місця проживання іноземця. Якщо буде зазначено або неправдиву адресу, або несправжню, або взагалі не буде зазначено - іноземний громадянин може отримати відмову у задоволенні заяви про набуття виду на проживання в Україні.

Іноземні громадяни мають право оформлювати тимчасову посвідку в Україні наприклад для здобуття освіти, чи лікування чи становлення на облік через вагітність, чи працевлаштування, чи навіть для виконання службових обов’язків перед державою України.

Для того, щоб отримати продовження строку дії тимчасової посвідки необхідно подати наступні документи:

  • Документ, який підтверджує вашу особу та ваше легальне перебування в Україні. Важливим моментом подачі вашого іноземного документу є його нотаріально затверджений та легалізований на території України офіційний переклад на українську мову.

Отже, оформлення імміграційних документів на території України доволі клопітка робота та має багато юридично значущих нюансів, тому найкращим рішенням у такій ситуації є звернення до вашої довіреної особи - кваліфікованого юриста у сфері міграції.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація