Варіативність залучення блокчейн юриста

"Мы ценим наших клиентов и осознаем, что время – самый ценный ресурс, который мы помогаем им сохранить."

Мірошниченко Тарас Васильович

Керівник практики міжнародного корпоративного права та фінтех

E-mail
miroshnychenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-36

Спеціаліст практики міжнародного корпоративного права, фінтеху та правового супроводу бізнесу в країнах ЄС та Азії.

Зв'язатися зараз

Варіативність залучення блокчейн юриста

Час прочитання: 3 хв.

Оптимізація податкової бази

Визначення криптовалют чи цифрових активів може значно відрізнятись в залежності від юрисдикції. В деяких країнах взагалі відсутні юридичні визначення для крипто активів, і вони регулюються діючим фінансовим законодавством, або криптовалюти вважають фінансовими інструментами та підпадають під дію законодавства про цінні папери та сировинні товари.

Деякі країни класифікують криптовалюти як цифрове представлення вартості, які не випускаються і не гарантуються центральним банком. Іноді криптовалюти розглядають як майно або товари.

Деякі юрисдикції застосовують гібридний підхід, визнаючи різні типи токенів або криптовалют з різною правовою класифікацією на основі їх корисності, призначення та характеристик або заявляють, що криптовалюти не є законним платіжним засобом, можуть бути визнані як засіб обміну, але без статусу національної валюти.

Ця класифікація криптовалют має важливе значення для регуляторного нагляду та матиме наслідки для оподаткування доходів отриманих від діяльності з крипто-активами.

Фінтех-юристи, провівши ретельний аналіз вашої індивідуальної ситуації, запропонують юрисдикцію з оптимальним податковим та регуляторним режимом або допоможуть провести структурування бізнесу, оптимізацію податкового навантаження, легалізацію крипто - активів та законне виведення у фіатні валюти.

Придбання та Due diligence діючого бізнесу

Гарною альтернативою реєстрації нової компанії та проходження процедури ліцензування є покупка активного бізнесу під ваші задачі та в зручній юрисдикції.

Перед придбанням діючого бізнесу блокчейн - юристи проведуть незалежний та комплексний аналіз компанії, що охоплює перевірку фінансового стану та звітності, зокрема активів та зобов’язань, оцінку системи оподаткування, юридичні аспекти оформлення компанії, наявність невирішених справ у судах та забезпечать повний юридичний супровід процедури покупки готової компанії.

Захист інтелектуальної власності

Стартапи та великі досвідчені бізнеси, створюючи нові технологічні продукти та послуги, часто зустрічаються з правовою невизначеністю та потребами у захисті авторських та майнових прав на винаходи, технології, товарні знаки.

Блокчейн - юристи допоможуть розробити правові рамки, специфічні для проєкта та юрисдикції, забезпечать дотримання регуляторних стандартів і захист прав інтелектуальної власності, розроблять специфічні контракти з умовами відчуження майнових прав, роялті та ліцензійні угоди.

Mining

Плануєте інвестувати в майнінг або стейкінг криптовалют? Орендуєте обчислювальні потужності або встановлюєте обладнання для майнінгу в орендованих офісах? Вам потрібно домовитися про вигідні інвестиції для розширення майнінгових потужностей або легалізувати отриманні в криптовалюті прибутки та сплатити податки?

Фінтех-юристи допоможуть вирішити ці питання, побудувати правові відносини з інвесторами, скласти договори купівлі або оренди майнінгового обладнання та оптимізувати податкову базу.

Підсумовуючи, необхідно зазначити, що перелік напрямків діяльності, пов’язаних з технологією розподіленого реєстру та цифрових активів, є далеко не виключним і разом з розвитком інноваційних технологій продовжує оновлюватись, що потребує постійного глибокого юридичного усвідомлення, аналізу та експертизи.

Таким чином, юристи у сфері блокчейн зі своїми унікальними знаннями та навичками на стику юриспруденції та технологій стають незамінними партнерами для бізнесу, який змушений працювати у новому та складному правовому полі.

Ми використовуємо інноваційний потенціал криптовалют із глибоким розумінням технології та алгоритмів роботи блокчейн, підтримуємо та віримо у майбутнє цієї трансформаційної технології.

Об’єднуючи Web2 та Web3 світи, юристи компанії «Приходько та партнери» повністю стирають будь-які кордони, створюючи розумне та безпечне майбутнє для вас та вашого бізнесу.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація