Умови отримання гранту на Власну справу від держави

"Наша робота — витончені стратегії успіху, що відкривають двері до фінансових ресурсів."

Грицай Микола Ігорович

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз

Умови отримання гранту на Власну справу від держави

Час прочитання: 2 хв.

Уже понад 2 роки Україна активно веде повномасштабні бойові дії по захисту своєї території від загарбника в особі Російської Федерації.

На практиці це призводить до того, що економіка країни потребує постійного відкриття нових підприємств та створення робочих місць для сплати податків до державного бюджету.

З цією метою в 2022 році український уряд започаткував нову грантову програму під назвою “Власна справа”.

Які умови отримання цієї грантової програми від держави - про дане питання ми і поговоримо у цій інформаційній статті.

Як отримати фінансування за грантовою програмою від держави “Власна справа”?

Потенційними заявниками на дану грантову програму є громадяни України, які в майбутньому хочуть стати приватними підприємцями, діючі ФОП та юридичні особи по всій території України.

Крім цього, заявники обовʼязково повинні відповідати таким критеріям, а саме:

  • не мати розташованих підприємств, організацій та не провадити будь-яку господарську діяльність на тимчасово окупованих територіях України;
  • не займатися ніякими видами підприємницької діяльності на будь-якій частині території Російської Федерації;
  • на громадян, які планують отримати фінансування за грантовою програмою не повинно бути накладено будь-яких міжнародних санкцій з боку іноземних інституцій, а також санкцій відповідними українськими органами влади;
  • заявники не повинні перебувати на стадії банкрутства (санації як досудової, так і судової, розпорядження майном чи ліквідації);
  • заявники не повинні притягуватись до кримінальної відповідальності за вчинення корупційних злочинів, що передбаченні чинним українським законодавством;
  • заявники не повинні мати будь-якої заборгованості перед державним бюджетом України (наприклад, щодо сплати податкових платежів чи зборів).

Який розмір фінансування передбачений грантовою програмою та які зобовʼязання виникають перед державою?

Грантова програма “Власна справа” передбачає отримання фінансування від держави у розмірі від 50 тис. гривень до 250 тис. гривень. Однак при отриманні коштів на розвиток власної справи в грантоотримувача виникають певні зобовʼязання.

Так, грантоотримувач зобовʼязаний:

  • створити як мінімум одне робоче місце;
  • провадити свою підприємницьку діяльність на період від трьох років;
  • справно виконувати свої податкові зобовʼязання перед державою, зокрема за працевлаштування робітників та інші, що передбачені чинним українським законодавством.

Важливо! Отримане фінансування в рамках грантової програми повертати не потрібно тільки тоді, якщо особа дотримується взятих раніше зобовʼязань. Грошові кошти повертаються до держави через сплату податкових платежів та створення нових робочих місць.

Безумовно отримання фінансування за грантовою програмою “Власна справа” є бажаним завданням для багатьох українців, що тільки планують започаткувати власний бізнес.

Фахівці із адвокатського бюро “Приходько та партнери” розуміють цей важливий аспект для громадян України на практиці, а тому завжди готові надати належну правову підтримку для отримання фінансування щодо будь-якої грантової програми, в тому числі як державної, так і міжнародної.

Не зволікайте та приходьте на консультацію саме до нашої компанії, оскільки ми зможемо досягти бажаного результату для наших клієнтів!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Керівник відділу грантів та залучення інвестицій

E-mail
grytsai@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-71

Фахівець з пошуку та отримання грантів, розробки бізнес-планів та залучення інвестицій для бізнесу та громадських організацій

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація