"Є тільки один єдиний спосіб дізнатися про недоліки реклами - запитати у клієнта. Це істина в останній інстанції."

Новіков Владислав Вікторович
E-mail
marketing@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-00 +38 (098) 007-44-00

Спеціаліст у сфері інтернет-маркетингу, реклами, контенту

Зв'язатися зараз

Ukrainian Finals — Innovating Justice Challenge 2020

 В попередніх статтях ми писали, що проект CONSULTANT вийшов до фіналу — Innovating Justice Challenge 2020.

 Legal tech по-українськи ー це отримати розв’язання юридичної проблеми від бота, зробити позов за 5 хвилин, провести збори учасників ТОВ по відео зв’язку чи перевірити статус об’єкта будівництва в один клік. Усе це буде на онлайн-фіналі конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge, який відбудеться 15 жовтня 2020 року о 16:00.

 Про конкурс

 Українські проекти п’ятий рік поспіль долучилися до міжнародного конкурсу інновацій у сфері права. Він сприяє розвитку суспільно корисних проєктів у сфері права та правосуддя, що полегшують життя громадян, малого та середнього бізнесу.

 Фіналісти

Ось ці 9 команд топ-інноваторів/інноваторок: iVan, AGREED, zayava.online, ПравоМен, Аліменти Online, Lawyerd!, UrbanData, CONSULTANT, Tabula.

 Після заходу команда HiiL з Гааги та Києва відбере дві команди-переможиці, які отримають запрошення на глобальну акселераційну програму та гранти до 30 000 євро кожен.

? CONSULTANT

 Команда:

Андрій ПриходькоCEO

Дмитро Лузанов ー IT та команда маркетологів, юристів, бухгалтерів і інших фахівців юридичної компанії “Prikhodko&Partners” 

 Про продукт:

 CONSULTANT (https://consultant.net.ua/) ー це маркетплейс, який дає змогу кожній людині, через мобільний додаток, отримати швидку, повну й доступну консультацію від усіх в Україні: адвокатів, аудиторів, нотаріусів, приватних виконавців, арбітражних керуючих, патентних повірених, митних брокерів. Також обрати з-поміж кращих фахівців потрібного спеціаліста, у потрібному місці, у потрібний час та за кращою ціною.

 Чому почали стартап?

 “Якось викликав таксі через Uber і задумався: чому викликати таксі так просто, а отримати консультацію або іншу послугу юриста так складно та дорого? Майже будь-яка, наша проблема (кредит, купівля житла, розлучення, аліменти, ДТП, погані сусіди, комунальні платежі) має юридичне розв’язання, просто необхідно мати зручний інструмент, як Uber, який дасть можливість швидко отримати консультацію та фахового спеціаліста, якщо такий потрібен. Так виник CONSULTANT ー сервіс юридичних та бухгалтерських консультацій онлайн.”

 Завантажуйте наш мобільний додаток CONSULTANT на App Store та Google Play!

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація