Фото: ТИМЧАСОВИЙ ЗАХИСТ У СЛОВАЧЧИНІ

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

ТИМЧАСОВИЙ ЗАХИСТ У СЛОВАЧЧИНІ

Час прочитання: 3 хв.

Рятуючись від тривог та лихоліть війни, українці шукають прихисток у різних країнах. Хтось вирушає до далекої Канади чи США, а хтось, навпаки, хоче жити в державах, які розташовані ближче до України. Приміром, це може бути Словаччина. Вона є привабливою для різних верств населення. Наприклад, підприємці мають гарні можливості для бізнес-еміграції, для прихильників найманої роботи теж відкритий достатньо великий ринок праці, а студенти можуть знайти недорогі варіанти навчання, разом з тим отримавши якісну освіту. Словаччина забезпечує українцям можливість отримати тимчасовий захист, а ще вона відкриває гарні умови задля оформлення посвідки на проживання.

Що стосується посвідки, то оформити її у Словаччині легше, ніж в багатьох інших країнах, котрі входять до ЄС та НАТО. Однак це не єдиний плюс.

Приязний менталітет та інші переваги

Мешканці Словаччини у переважній більшості достатньо приязно ставляться до українців. Тамтешні люди є носіями спокійної, доброзичливої та гостинної ментальності. Тут цінують сімейність та дружбу, спокійний і неспішний ритм життя. Разом з тим, країна є сприятливою, аби розвиватися професійно, навчатися, будувати бізнес. Клімат та природа теж створюють гарний фон для комфортного життя. До усього сказаного також варто додати низький рівень корупції та стабільні ціни. Тут можна жити спокійно та планувати свій бюджет, не чекаючи стрибків цін чи інших негативних явищ.

Що дає "карта побиту"?

Карта побиту в Словаччині видається у форматі спеціальної ID-картки. Через 4 роки після її отримання ви зможете оформити право постійно проживати в цій державі. Також понад 25 країн Євросоюзу відкрито вам для подорожей. Маючи карту побиту, ви можете відкрити свою справу. Якщо захочете масштабувати бізнес, розширюючи його мережу, то словацькі підприємства можуть мати філії в інших державах ЄС. Умови для отримання іпотеки теж є досить лояльними. Приміром, при оформленні іпотеки на 30 років ви платитимете лише 2 відсотки річних. Як свідчить порівняння іпотечних програм Словаччини з ідентичними програмами, доступними для іноземців в інших державах, саме ця країна пропонує найкращі умови.

Щодо бізнес-еміграції, то її величезною перевагою є те, що слідом за отриманням посвідки самим підприємцем далі її можуть оформити члени його сім’ї. Така посвідка дійсна 2 роки, потім ви її зможете ще продовжити. Як свідчать розповіді підприємців, котрі ведуть у Словаччині бізнес, ця країна є сприятливою з точки зору безпеки та комфорту людини, яка веде свою справу. Рівень корупції тут дуже низький, як і рівень зловживань з боку контролюючих органів. Тому тут можна розвивати свою справу впевнено, не остерігаючись стати заручником бюрократії чи людського фактору.

 

Чим ми можемо допомогти?

Один зі значимих напрямків у роботі адвокатської компанії «Приходько та партнери» – це юридичний супровід у питаннях отримання тимчасового захисту та посвідки на проживання у Словаччині. Також ми займаємося запитами, пов’язаними з бізнес-еміграцією – починаючи з підготовки документів та закінчуючи допомогою у відкритті рахунку.

Тож звертайтеся – ми посприяємо тому, аби ваш переїзд був максимально комфортним.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація