Туристична віза в США

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна
E-mail
mazur@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Туристична віза в США

Час прочитання: 3 хв.

Для того, аби вирушити до США в статусі туриста чи гостя, має бути наявність відповідної туристичної чи гостьової візи. Її можна значно легше оформити, якщо скористатися послугами команди юристів, котрі спеціалізуються на такій категорії клієнтських запитів. Саме такі фахівці працюють в юридичній компанії «Приходько та партнери». Розповімо більш детально про наші послуги.

Отримання візи в США у форматі «під ключ»

Отож, ми забезпечуємо:

 • технічний супровід при сплаті консульського збору;
 • заповнення анкети англійською;
 • грамотне складання листа на пришвидшення;
 • супутнє листування з представниками посольської установи;
 • запис та повну підготовку до співбесіди, аби її результат був дійсно бажаним для вас;
 • якісний індивідуальний підбір програми візового супроводу.

Ми знаємо підводні камені цієї сфери та розуміємо, як їх обійти у правовий спосіб та максимально спростити своїм клієнтам процедуру отримання візи В1/B2.

 

Які документи потрібні для оформлення візи?

Для того, аби оформити туристичну або гостьову візу в США, потрібні:

 • дійсний паспорт громадянина для виїзду за кордон;
 • 2 кольорові фотознімки 5х5 сантиметрів;
 • копія свідоцтва про шлюб або розлучення (якщо є);
 • копія внутрішнього паспорта та довідки про ІПН;
 • довідка, яку видає банк про підтвердження фінансового стану;
 • довідка з місця роботи, яка має бути на фірмовому бланку підприємства;
 • Ds-160 та запис на співбесіду.

Отож, процедура отримання візи та перелік документів, які для цього необхідні, чітко встановленні правовими нормами. Ми можемо забезпечити юридичний супровід, незалежно від того, у якій точці світу ви перебуваєте зараз.

Коротко про візу В1/В2

Така віза передбачена для того, аби здійснювати короткотермінові чи розважальні (туристичні поїздки) до Сполучених Штатів. Також вона підійде, якщо ви плануєте їхати туди задля лікування. Термін дії візи – 10 років. Вона дозволяє бути в США 180 днів протягом року. Цей варіант візи часто обирають ті, у кого в США родичі або хто потребує періодичних процедур медичного характеру в тамтешніх клініках.

Як ми здійснюємо супровід?

Спочатку ми надсилаємо свою внутрішню анкету вам та надаємо консультацію стосовно усіх необхідних документів. Далі ми створюємо для вас акаунт і здійснюємо сплату консульського збору. Після цього нам потрібно заплвнувати з вами дату подачі документів. Дата узгоджується індивідуально. Тож можна встигнути як у доволі стислі терміни, так і заздалегідь.

Варто відзначити, що формат правильного заповнення візової анкети DS-160 великою мірою залежить від особливостей конкретного кейсу. Тож ми дбаємо про те, аби ваша аргументація щодо доцільності візи виглядала переконливою для представників консульської установи.

Також ми забезпечуємо переклад та завірення документів, які ви братимете на співбесіду. А ще перед нею ми інструктуємо вас, як правильно її проходити. Це дає змогу не розгубитися, а дійсно впевнено почуватися.

 

Міграційне право – наша спеціалізація

Серед спеціалізації фахівців юридичної компанії «Приходько та партнери» міграційне право є однією з ключових тем роботи. Клієнти часто звертаються до нас з метою отримання візи до тієї чи іншої країни.

Коли йдеться про США, гостьова чи туристична віза стає хорошим варіантом, аби півроку перебувати у цій країні та мати таку щорічну можливість протягом цілого десятиліття. Тому така віза користується великим попитом. Вона відмінно підійде для мандрівників, фрілансерів, дослідників та усіх, хто має потребу щороку літати до США та перебувати там певну кількість часу. Тож ми допоможемо досягти цієї мети на практиці.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація