ТОП-10 КРАЇН ДЛЯ ЕМІГРАЦІЇ

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

ТОП-10 КРАЇН ДЛЯ ЕМІГРАЦІЇ

Час прочитання: 3 хв.

Початок та подальша динаміка повномасштабної війни стали причиною того, що багато українців були змушені покинути свої домівки або задуматися про це, потерпаючи від повітряних тривог чи навіть періодичних обстрілів у своїх містах. Коли йдеться про еміграцію, важливо подбати, щоб переїзд був вдалим. Для цього варто передусім правильно підібрати країну. Тут не діє принцип «гірше чи краще», оскільки кожна людина має свої вподобання. Ключове – вибрати саме ту країну, яка відповідатиме вашим очікуванням та уявленням про комфортне життя. Отож, розглянемо популярні країни, які обирають українці для еміграції.

1. Канада

Мабуть, до Канади їде чи не найбільше наших співвітчизників. Попри складність дороги та тривалий переліт, ця держава є достатньо приязною до українців. Там забезпечені хороші умови для життя, розвитку, соціальної підтримки. Додатковим позитивним фактором стає масштабна українська діаспора з дуже розгалуженими соціальними та культурними зв’язками.

2. Польща

Ще до початку повномасштабної війни чимало українців вирушали до Польщі на роботу, а там на них чекала велика кількість актуальних вакансій. Зараз ситуація не змінилася, а в українців та поляків стало ще більше приводів єднатися перед лицем російської агресії. Не менш суттєвим є те, що переїзд до Польщі дає можливість частіше їздити на Батьківщину завдяки сусідству та територіальній наближеності цієї країни.

3. Словаччина

Це ще одна країна, з якою ми межуємо. Вона достатньо відкрита у своєму ментальному та культурному плані, тож приязно сприймає українців. Словаки є спокійними та сімейними людьми, для них характерна повага до закону, а їхні водії дуже ввічливі. До того ж, у цій країні легко оформити посвідку на проживання.

4. Болгарія

Хоча в цій країні українці отримують менше гуманітарної допомоги, ніж на заході Європи, болгарська мова є дещо схожою з українською, адже належить до однієї групи мов. Також тут дуже сприятливий клімат, море та достатньо великий ринок праці.

5. Угорщина

Попри позицію в геополітичних питаннях, яку займає уряд країни, чимало угорців приязно ставляться до українців. А ще тут можна достатньо легко відкрити бізнес.

6. Німеччина

Німеччину люблять за педантизм та порядок, а також біженці з України відзначають те, що у цій країні достатньо хороша соціальна допомога. На сьогодні до Німеччини переїхало достатньо багато українців. Тому вони знаходять для себе багато цікавого у цій країні – починаючи з можливостей для працевлаштування і закінчуючи уважним ставленням до дітей у школі.

7. Іспанія

Гарний клімат, смачна їжа, високий рівень життя та розвинена система охорони здоров’я – переваги цієї країни.

8. Італія

Ще до початку повномасштабної війни до Італії їхало багато українців на роботу. Зараз ця тенденція нікуди не зникла. Перевагою є те, що тут можна зустріти багато співвітчизників, адже в Італії проживає велика українська діаспора.

 

9. Португалія

Сприятливий клімат, хороша система освіти та багато англомовних людей, з якими можна порозумітися, є далеко не повним переліком переваг Португалії.

10. Фінляндія

Хоча Фінляндія знаходиться від нас достатньо далеко, у цій країні приязно зустрічають тих, хто приїздить з України. Свого часу Фінляндія теж постраждала від росії та втратила частину території, хоча й змогла відбити напад та не потрапити під окупацію срср. Тому для фінів є близьким те, що зараз переживають українці. Ця країна достатньо гостинна, рівень життя – високий, а фінська школа славиться в усьому світі.

Команда адвокатського бюро «Приходько та партнери» не лише супроводжує оформлення документів, необхідних для виїзду, а й пропонує ширший спектр послуг. Наприклад, це правовий супровід у відкритті компанії та банківського рахунку. Також ми надамо консультації стосовно того, як вивезти за кордон та легалізувати кошти.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація