Терміновий закордонний паспорт: ціна

"Вирішуємо проблеми клієнтів у міру їх надходження".

Мазур Єлизавета Сергіївна

Юрист, спеціалізується на питаннях міграційного права - оформлення документів на території України, країн Європейського Союзу (Польща, Італія, Іспанія, Угорщина, Румунія), надає візовий супровід для громадян України та іноземців.

Зв'язатися зараз

Терміновий закордонний паспорт: ціна

Час прочитання: 3 хв.

Закордонний паспорт є тим документом, котрий дає нагоду українцям подорожувати, виїздити в інші країни по справах та почуватися впевнено за кордоном. Однак далеко не в усіх випадках є можливість чекати на його виготовлення упродовж тривалого часу. Якщо у вас є потреба в тому, аби зробити закордонний паспорт якомога швидше, в цьому можуть допомогти фахівці юридичної компанії «Приходько та партнери».

Терміновий закордонний паспорт: ціна - information deskСкладнощі в отриманні документа

Ті, хто взаємодіють напряму з міграційною службою та замовляють паспорт у звичайні терміни, зазвичай стикаються з цілою масою ускладнень. Воєнний стан та супутні проблеми зробили навантаження на ДМС посиленим, тому тут доводиться стикатися з чергами, затримками та численними проявами людського фактору. Коли отримання закордонного паспорту не є для людини першочерговим завданням, а вона його замовляє для використання у віддаленій перспективі, такий порядок його оформлення може не бути критичним для неї. Але у випадку, коли в документі є терміновість, потрібно шукати інший шлях.

Якщо вас цікавить терміновий закордонний паспорт за 3 дні, його можна виготовити, скориставшись допомогою команди «Приходько та партнери». Наша компанія надає супровід у виготовленні таких документів, здійснюючи представницьку функцію. Фахові юристи мають значно більше законних важелів впливу, представляючи інтереси своїх клієнтів у взаємодії з державними установами. Саме тому ми допоможемо якісно та фахово.

 

Терміновий закордонний паспорт: ціна - time planning 1Термін виготовлення закордонного паспорта

Коли закордонний паспорт потрібен у стислі терміни, кожен день може важити багато для клієнта, який має конкретні плани. Виготовлення термінового документа може відбуватися у наступні терміни:

  • 3 робочих дні;
  • 4-5 робочих днів;
  • 10-12 робочих днів.

Терміновий закордонний паспорт: ціна - photo 2022 07 13 16 54 22 2

Така можливість значно спрощує життя клієнтам, які потребують термінової послуги. А ми, своєю чергою, маємо налагоджений механізм дій, аби справді забезпечити належний результат до запланованого дедлайну.

Терміновий закордонний паспорт: ціна - team informationВід чого залежить вартість оформлення документу?

Якщо говорити про ціну оформлення паспорту, то тут ціноутворення залежить від терміновості, оскільки саме вона є визначальним фактором. Тому цілком природно, що оформити нетерміновий паспорт можна за меншу вартість. Однак у випадках, коли є потреба виготовити документ швидко, саме терміновий варіант стає доречним.

 

Терміновий закордонний паспорт: ціна - employee portfolioЩо потрібно для оформлення паспорту?

Є певний спектр документів, необхідних для того, аби оформити закордонний паспорт. Для осіб, які досягли 16 років, це паспорт громадянина та довідка про ІПН. Якщо казати про дітей до 16 років, то тут потрібно надати :

  • для дітей з 14 років – ID-картку чи е-паспорт;
  • за наявності – паспорт для виїзду за кордон (якщо завершується його строк) та довідку про ІПН;
  • для дітей до 12 років – фото, яке відповідає передбаченим законодавством вимогам.

Коли йдеться про дитину 12 років, то потрібна її особиста присутність.

Юристи компанії «Приходько та партнери» допоможуть у виготовленні термінового паспорта для виїзду за кордон. Ми подбаємо про юридичний супровід вашого запиту, аби максимально спростити процедуру та зробити її комфортною і дійсно швидкою для вас.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація