Терміновий технічний паспорт на будинок чи квартиру – ціна оформлення техпаспорту

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

Терміновий технічний паспорт на будинок чи квартиру – ціна оформлення техпаспорту

Час прочитання: 2 хв.

Технічний паспорт – документ, в якому містяться всі технічні характеристики Вашого будинку чи квартири. В цьому документі вказано рік будівництва житла, площу приміщення, наявність комунікацій, фактичну адресу та ін. Це не підтвердження права власності. Технічний паспорт містить вичерпну інформацію про стан житла. У випадках, коли будинок чи квартира стають об’єктами права, наявність технічного паспорта – обов’язкова для проведення всіх юридичних операцій. Такий документ можуть виготовляти тільки організації, які мають відповідний дозвіл на проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомості. Якщо Вам потрібен терміновий технічний паспорт на будинок чи  квартиру, фахівці юридичної компанії PRIKHODKO & PARTNERS допоможуть Вам в цьому.

В яких випадках знаходиться виготовлення технічного паспорта?

Виготовлення технічного паспорта знадобиться для виконання наступних юридичних операцій:

  • Приватизація квартири.
  • Узаконення перепланувань.
  • Купівля/продаж нерухомого майна.
  • Розподіл/виділення частки майна.
  • Набуття права власності на будинок чи квартиру.
  • Оформлення іпотеки, спадщини, дарування.
  • Введення квартири в новобудові в експлуатацію.

 
Відображення житла в технічному паспорті має повністю відповідати його реальному стану. В процесі проходження всіх етапів укладення угоди купівлі-продажу покупець має впевнитись в тому, що технічні параметри повністю відповідають даним, внесеним в технічний паспорт квартири чи будинку.

Що стосується загальних правил, технічний паспорт виготовляється виключно за бажанням власника. Якщо, звичайно, мова не йде про випадки, які передбачають  обов’язкову технічну інвентаризацію:

  1. Прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію.
  2. Реєстрація державного права власності.
  3. Реєстрація права власності на майно, виділене в результаті поділу.

Вищевказані правила стосуються як об’єктів, введених в експлуатацію, так і об’єктів нерухомості, які тільки готуються до експлуатації.

Відповідно до чинного українського законодавства, термін дії техпаспорта необмежений. При цьому, кожні 5 років треба проводити технічну інвентаризацію квартири. В деяких випадках термін дії технічного паспорта може бути скорочено.

Ціна оформлення термінового технічного паспорта

Якщо Вам потрібно швидко оформити технічний паспорт – звертайтесь до фахівців PRIKHODKO & PARTNERS. Ми допоможемо виготовити як первинний (при купівлі квартири в новобудові) так і вторинний (при реконструкції житла, переплануванні, зміні власника) технічний паспорт.

 
Все, що Вам потрібно зробити – записатись на консультацію та надати необхідні документи для виготовлення технічного паспорта. Ціна оформлення техпаспорта залежить від різних факторів: первинний він чи  вторинний, площа приміщення, технічні характеристики та ін. Ми зможемо розв’язати будь-яку юридичну проблему.

Чекаємо на консультації! Для розрахунку ціни послуг юристів з оформлення технічного паспорта заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація