Тарифні розряди військовослужбовців

"Аmаt victoria curam – перемога любить старанність".

Колганов Іван Володимирович

Керівник практики військового права

E-mail
kolhanov@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-09

Спеціалізується на адміністративному праві, перерахунку пенсій для колишніх міліціонерів та військовослужбовців, у тому числі (СБУ, НГУ, ДСНС, ДПСУ, СЗР), спеціаліст з військового права.

Зв'язатися зараз

Тарифні розряди військовослужбовців

Час прочитання: 3 хв.

Визначення поняття «тарифних розрядів військовослужбовців», а також опис їхнього повного переліку передбачено постановою Кабміну № 704 від 30.08.2017 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб». До слова, ті читачі, котрі слідкують за нашими оновленнями, мабуть, встигли помітити, що юристи команди адвокатського бюро «Приходько та партнери», висвітлюючи тему грошового забезпечення військових, часто посилаються саме на згадану Постанову. Дійсно, вона є одним з провідних підзаконних актів у цьому питанні.

Що важливо знати про правове регулювання тарифних розрядів?

Урядова Постанова № 704 від 30 серпня 2017 року визначає тарифні розряди не лише для військових, а й для представників інших силових структур. Приміром, у їх числі є СБУ, ДСНС, ДПСУ, НГУ. Цей перелік – неповний, адже зміст документу є значно ширшим.

 

Щодо частин, з яких складається грошового забезпечення, то серед них є:

  • посадовий оклад;
  • оклад за військовим чи спеціальним званням;
  • щомісячні підвищення посадового окладу, доплати, премії, надбавки та інші винагороди, котрі мають постійний характер;
  • одноразові додаткові види грошового забезпечення.

Дуже вагомо розуміти роль коректного визначення тарифного розряду. Саме від нього залежить сума посадового окладу. А вже цей оклад за ланцюговим принципом впливає на всі інші частини грошового забезпечення. Тому, якщо тарифний розряд визначено неправильно, важливо докласти зусиль до того, аби вирішити це питання.

Як це вимірюється в числах та сумах?

Пункт 4 Постанови, яка вже згадувалася, апелює до того, що посадові оклади та оклади за військовими чи спеціальними званнями потрібно розраховувати за наступним принципом: розмір 1762 грн. множиться на відповідний тарифний коефіцієнт.

На перший погляд, може здатися, що в таких розрахунках немає нічого складного, адже їх принцип викладено достатньо чітко. Та насправді сама Постанова є досить об’ємною.

Шукати потрібну інформацію може бути складно, не маючи навичок самостійної аналітики нормативно-правової бази. Адже така інформація міститься у різних додатках до Постанови – а саме, у додатках 1, 12, 13 та 14.

Аби не витрачати багато часу та зусиль, ви можете звернутися за юридичною підтримкою до фахівців, котрі знаються на цьому питанні та спеціалізуються на відповідному юридичному супроводі таких клієнтських запитів. У команді адвокатського бюро «Приходько та партнери» вони працюють та мають достатній досвід.

 

Чим ми можемо допомогти?

Ми надаємо послуги в наступних форматах:

  • Консультування. Ця послуга є актуальною тоді, коли ви хочете зрозуміти, чи дійсно ваш тарифний розряд визначено правильно та зорієнтуватися, як відстоювати свої права та законні інтереси, якщо це не так.
  • Юридичний супровід у взаємодії з державними органами та уповноваженими посадовими особами. Такий формат може допомогти вирішити питання без суду.
  • Представництво інтересів у суді. Якщо зроблено усе необхідне в рамках попереднього пункту, а результату немає, то потрібно захищати свої права та законні інтереси в судовій інстанції. Коли є кваліфікований представник з відповідною освітою та досвідом практики, це допомагає отримати бажаний результат у вигляді виграної справи.

Щоб отримати консультацію або допомогу юриста щодо військових пенсій - заповніть форму на нашому сайті і наш юрист Вам зателефонує.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація