Суд за водіння в нетверезому стані (ст. 130 КУпАП) – ціна оскарження штрафу за водіння в нетверезому стані

«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Суд за водіння в нетверезому стані (ст. 130 КУпАП) – ціна оскарження штрафу за водіння в нетверезому стані

Час прочитання: 2 хв.

Відповідальність за керування т/з в стані спяніння

Керування т/з у нетверезому стані є серйозним правопорушенням з точки зору закону, яке тягне за собою позбавлення права керування транспортним засобом, великі штрафи від 17 тисяч гривень та іноді навіть конфіскацію автомобіля.

Стаття 130 Кодексу України про правопорушення передбачає покарання за керування т/з у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.

Оскарження штрафу за водіння в нетверезому стані є важливим кроком для захисту своїх прав і інтересів. Проте, перед тим як приступати до оскарження, важливо розуміти всі аспекти цього процесу, включаючи можливі ризики та особливості.

Участь адвоката у справі

Однією з основних витрат при оскарженні штрафу є правова допомога. Ціна на послуги адвоката може значно відрізнятися в залежності від різноманітних факторів, таких як рівень досвіду та кваліфікація адвоката, складність справи, обсяг робіт та інші обставини.

Враховуючи судову практику, яка є загальнодоступною в реєстрі судових рішень, справи по статті 130й закриваються суддями на користь осіб, що притягаються до адміністративної відповідальності в шість разів частіше, якщо у справі приймає участь адвокат.

Крім того, важливо врахувати і можливі додаткові витрати, пов'язані з проведенням додаткових експертиз, витрати на виїзд до суду та інші витрати, пов'язані з розглядом справи.

Адвокат в справах по адміністративним правопорушенням має додаткові можливості для захисту прав та інтересів клієнта. Адвокат може витребувати додаткові документи від поліції або лікарні через адвокатські запити, ініціювати виклик співробітників поліції до суду, заявляти судді відвід у разі виникнення сумнівів у її неупередженості до справи.

Як успішно захистити свої права в суді?

Задля успішного оскарження протоколу необхідно розуміти наступне:

  • Чи було проведено огляд на стан алкогольного сп’яніння з дотриманням відповідного порядку поліцейськими та заповнено акт огляду відповідно до встановлених норм;
  • Чи був складений протокол про адміністративне правопорушення з дотриманням усіх вимог законодавства;
  • Чи були залучені двоє свідків поліцейськими під час складання протоколу;
  • Чи був використаний сертифікований прилад для тестування на стан алкогольного сп’яніння відповідно до вимог.

Слід зауважити, що хоча ви і не обмежені в праві доводити свою невинуватість самостійно, для особи без спеціальної освіти та відповідного досвіду у даній категорії справ буде дуже складно захистити себе самотужки.

Отже, краще звернутись до адвоката, спеціалізованого у справах за статтею 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення задля отримання рішення на вашу користь.

Адвокатське бюро «Приходько та Партнери» може надати вам консультацію та допомогу в оскарженні протоколу про адміністративне правопорушення, який був виписаний за водіння в нетверезому стані.

Заповніть, будь ласка, наведену нижче форму, і наші фахівці зв'яжуться з вами для надання детальної інформації та прорахунку ціни юридичних послуг.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація