Суд з монобанком – Monobank подав позов до суду – що робити, як виграти суд?

«Змінюю стереотипи про те, що великі кредити – це кінець!»

Шаховець Анастасія Сергіївна

Юрист в практиці банкрутства фізичних осіб та фізичних осіб підприємців. Спеціалізується на списанні банківських та МФО кредитів за допомогою процедури банкрутства.

Зв'язатися зараз

Суд з монобанком – Monobank подав позов до суду – що робити, як виграти суд?

Час прочитання: 3 хв.

Монобанк є одним з лідерів на ринку digital banking в Україні та має мільйонну аудиторію клієнтів. Багато хто з них скористався пропозиціями споживчого кредитування від Монобанку - взяли кредити на придбання побутової техніки, автомобілів, нерухомості тощо. 

Зобов'язання боржників перед Монобанком

Уклавши кредитний договір, такі клієнти автоматично стають боржниками банку, оскільки беруть на себе зобов’язання щомісяця погашати частину кредиту та сплачувати відсотки. У разі прострочення платежів передбачено застосування фінансових санкцій з боку Монобанку.

Судові позови та їх збільшення

Якщо боржник тривалий час не обслуговує кредит, банк може подати позов до суду з метою примусового стягнення заборгованості на підставі судового рішення. 

Останнім часом кількість таких судових справ зросла у зв’язку з погіршенням економічної ситуації в країні та падінням доходів населення. Чимало громадян втратили фінансову спроможність обслуговувати взяті раніше на споживчі потреби кредити. 

Крім того, судові позови можуть стосуватися вирішення спірних ситуацій довкола інших банківських послуг Монобанку, таких як неправомірні списання коштів, недотримання умов договорів тощо.

Що робити, якщо ви отримали позов від Монобанку?

  1. Зберігайте спокій. Не панікуйте. Отримання позову не означає, що ви автоматично програєте справу.
  2. Ретельно вивчіть позовну заяву. Зверніть увагу на всі вимоги, які пред'являє Монобанк, а також на докази, які вони надають.
  3. Зверніться за кваліфікованою юридичною допомогою. Адвокат допоможе вам правильно оцінити ситуацію, розробити стратегію захисту та представляти ваші інтереси в суді.
  4. Не ігноруйте позов. Якщо ви не подасте відзив на позовну заяву, суд може задовольнити вимоги Монобанку без вашої участі.

Важливо встигнути зробити це в строк - адже на підготовку відзиву відведено лише 15 днів після ознайомлення з матеріалами справи.

Готуйтеся до судового засідання. Зберіть всі необхідні докази, напишіть відзив на позовну заяву, та будьте готові чітко та аргументовано викласти свою позицію в суді.

Як виграти суд з Монобанком?

  1. Майте чітку та обґрунтовану позицію. Ви повинні чітко розуміти, на чому ви будуєте свій захист, і мати відповідні докази.
  2. Дотримуйтесь процесуальних норм. Не пропускайте судові засідання, подавайте всі необхідні документи вчасно.
  3. Будьте готові до переговорів. У деяких випадках можна досягти мирової угоди з Монобанком, що може заощадити час і гроші.
  4. Захищайте свої права. Не дозволяйте Монобанку вводити вас в оману або тиснути на вас.

Юридична допомога - запорука успіху у справі

У випадку виникнення проблем з погашенням кредиту в Монобанку, коли є загроза судового позову, не варто зволікати - потрібно негайно звертатися по професійну правову допомогу.

Звертайтесь до компанії "Приходько та партнери" - провідної юридичної фірми, що також спеціалізується на представництві інтересів фізичних осіб у спорах з банками. Юристи компанії мають великий досвід ведення таких судових справ, тому зможуть надати кваліфіковану правову допомогу на всіх етапах: підготовка обґрунтованих заперечень на позов, представництво у суді, ведення переговорів з банком про мирову угоду тощо.

Завдяки професіоналізму та комплексному підходу юристів "Приходько та партнери" можна розраховувати на позитивний результат справи та захист своїх інтересів.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація