E-mail
yarmoliuk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-01

Спеціаліст практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі стартап-проектів.

Зв'язатися зараз

СУЧАСНІ IT-РІШЕННЯ В ЮРИДИЧНІЙ ГАЛУЗІ НА ПРИКЛАДІ ПРОЕКТУ “КОНСУЛЬТАНТ”

Ні для кожного вже не секрет, що галуззю, що найшвидше розвивається та масштабується є IT сфера. Саме вона змушує державу рухатися в майбутнє та створювати спеціальні умови для існування (наприклад, Дія City). IT сфера є масштабною та постійно рухається в напрямку створення певних центрів, об’єднань, хабів. І в цьому напрямку досить часто зачіпає суміжні сфери. Не винятком є й юриспруденція.

Сьогодні існуванням кластеру IT юристів вже не здивувати, оскільки специфічна сфера потребує й специфічних знань для її діяльності та розвитку. Інше питання, проникнення IT інструментів в сферу юриспруденції, що не є вже таким поширеним. Тому абстрагуємося в даному напрямку та поговоримо трішки про юридичні IT рішення , що допомагають у буденному житті для кожної особи.

На початку розробки даний сервіс був, швидше за все, ентузіазмом, без тотальної підтримки та бачення з боку оточуючих. Поряд з цим, на сьогодні це успішний юридичний стратап проект, який постійно розвивається та вдосконалює свій сервіс. Крім того, кожного дня він отримує все більше та більше активних користувачів. Як Ви вже здогадалися, мова буде йти про юридичний стартап проект «Консультант», розробником та автором ідеї якого стала юридична компанія «Приходько та партнери» на чолі з керуючим партнером, адвокатом, доктором юридичних наук Приходько Андрієм Анатолійовичем.

Так, на сьогоднішній день є досить велика кількість ресурсів, що допомагають у роботі юристам, оскільки вони систематизують інформацію у вже наявних реєстрах, упорядковують судову практику, допомагають у перевірці об’єктів та осіб, що значно економить час. Все це стало можливим внаслідок розвитку інформаційних технологій та держави (раніше навряд чи можна було уявити систематизацію законів чи усіх судових рішень на єдиному сайті). Поряд з цим, з пошуком сучасних сервісів, що допоможуть реалізувати вказану вище інформацію та знання юриста (чи іншого спеціаліста) в практичному напрямку у Вас виникнуть труднощі.

Використовуючи додаток «Консультант» чи то Ви юрист, чи то Ви інший, більш вузький спеціаліст даної сфери (нотаріус, адвокат, митний рокер, бухгалтер, аудитор тощо), Ви можете надавати допомогу іншим особам, не проводячи з ними навіть зустрічі. Це економить і Ваш час і час Клієнта. Для юриста це можливість отримати додатковий заробіток, а для особи це можливість отримати не одну, а цілий ряд консультацій від різних спеціалістів. Зрештою «Консультант» направлений на те, щоб комплексно та повно надати відповідь чи вирішити будь-яку правову проблему.

Чому проект «Консультант» є такий важливий для нас?

Це пов’язано з тим, що, на наше переконання, одним із найбільш важливих завдань сучасності є формування інформаційного суспільства, яке знаходиться вже на зовсім іншому рівні розвитку. Саме того інформаційного суспільства, де процеси збору, обробки, аналізу та передачі інформації здійснюється за допомогою сучасних комунікаційних та інформаційних технологій.

Тому, використовуючи проект «Консультант», Ви точно будете йти в ногу з часом. Завантажуйте на свій смартфон додаток та відчуйте усі його переваги.

20%
знижка
Якщо ми не передзвонимо протягом дня
Консультація