Списання кредитів для військовослужбовців в Україні

«Кожен хто співпрацює з нами - звільняє себе від обтяжливих кредитів. Ми оформлюємо банкрутство "під ключ" по всій Україні!»

Колесник Ілля Олександрович

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз

Списання кредитів для військовослужбовців в Україні

Час прочитання: 3 хв.

На сьогодні військовослужбовці виконують важливий обов'язок перед державою, а саме захищають рідну землю від зовнішнього ворога – Російської Федерації. Тому їх соціальний захист та фінансова підтримка є важливими аспектами, які гарантують їм гідне існування під час виконання служби. У цьому контексті списання кредитів є чудовим інстурументом, який дозволяє мінімізувати їх фінансовий тягар в повсякденному житті. У цій статті ми детально розглянемо, яким чином можна списати кредити військовослужбовцям в Україні відповідно до чинного законодавства.

Які пільги гарантує держава військовослужбовцям у сфері кредитних зобовʼязань?

Аналізуючи положення закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» можна сказати, що військослужбовці наділені наступними пільгами:

  • вони можуть не платити відсотки, які нараховуються за користування кредитними коштами;
  • вони звільняються від різних видів неустойки (штрафу, пені, інфляційних втрат тощо) за невнесення своєчасно суми грошових коштів по кредиту перед фінансовими установами та в тому числі й фізичними особами.

До фінансових установ у цьому контексті слід відносити не тільки банки, а й будь-які інші юридичні особи сферою діяльності яких є надання фінансових послуг (ломбарди, лізингові агентства тощо).

Проте, також варто зазначити, що на сьогодні українським законодавством не передбачено жодних привілеїв щодо погашення основної суми боргу за використанням кредитних коштів (тіла кредиту) чи сплати різних комісій за користування кредитом. Однак, якщо ви хочете погасити тіло кредиту, то ви можете звернутись до фінансової установи, що вам видала кредит із заявою про реструктуризацію боргу. При цьому до заяви додайте всі необхідні документи, щоб підтверджують проходження вами військової служби у ЗСУ, а також докази, які свідчать про перебування у скрутному фінансовому становищі.

Протягом якого періоду діють пільги по кредитним зобов’язанням для військових?

  1. Військовослужбовці ЗСУ - з моменту введення воєнного стану на території нашої держави можуть реалізувати своє право на пільги по кредитним зобовʼязанням;
  2. Мобілізовані громадяни (військовозобовʼязані) та резервісти – з моменту їхнього призову до лав ЗСУ під час мобілізації в країні і до кінця воєнного стану.

Які документи необхідні для звільнення від різних видів неустойки по кредитним зобов’язанням?

Для військовослужбовців потрібен військовий квиток, в якому у відповідних розділах будуть відмітки про проходження громадянином військової служби у підрозділах ЗСУ або документ, який буде містити відомості про призов військовозобовʼязаної особи на службу, виданий військовою частиною або комісаріатом. Для резервістів такими документами можуть бути наказ про зарахування до військової частини або довідка про таке зарахування.

Ці документи також можуть отримати сім’ї військовозобов’язаних і резервістів для подання їх у разі необхідності до фінансових установ.
З метою уникнення нарахування різних видів неустойки за користування кредитними коштами, необхідно в письмовій формі повідомити фінансову установу про проходження військової служби та надати докази, які будуть це підтверджувати.

Якщо ви є військовослужбовцем ЗСУ та вам потрібна консультація стосовно списання заборгованості по користуванню кредитними коштами, то звертайтесь до юридичної компанії “Приходько та партнери”. Наша команда адвокатів має значний досвід у сфері податкового та фінансового права, а тому ми з легкістю зможемо надати вам професійну консультацію та всі вичерпні відповіді на питання, що будуть виникати в процесі співпраці. А тому не зволікайте та звертайтесь!

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні

Експерт з банкрутства, списання боргів по кредитам. Спеціалізується на процедурі банкрутства і реструктуризації боргів фізичних осіб та ФОП, скарженні виконавчих проваджень, знятті арешту з рахунків, оскарженні штрафних санкцій.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація