СПРОЩЕНИЙ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ІММІГРАЦІЮ ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТОРАМИ

"Підніматись вверх завжди тяжко - легко тільки, коли летиш вниз".

Петрик Тетяна Олександрівна

Керівник практики міграційного права

E-mail
petryk@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-42

Адвокат, магістр права, експерт у сфері міграційного права.

Зв'язатися зараз

СПРОЩЕНИЙ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ІММІГРАЦІЮ ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТОРАМИ

Час прочитання: 2 хв.

 13 січня 2021 року уряд України прийняв рішення, яким суттєво спрощується процедура отримання дозволу на імміграцію в Україну для іноземних інвесторів.

 Найяскравішими змінами є те, що іноземний інвестор тепер може здійснити акумуляцію своїх грошових коштів на поточний рахунок своєї компанії, яка зареєстрована в порядку, передбаченому законодавством України, замість інвестиційного рахунку. Раніше, все ускладнювалося тим, що іноземні інвестори повинні були спочатку переводити свої грошові кошти з-за кордону на інвестиційний рахунок в українському банку, а вже після цього - на рахунок своєї компанії.

 Також, слід зазначити те, що стара норма про можливість переказу грошових коштів на інвестиційний рахунок не виключається. Право вибору залишається за іноземними інвесторами.

 Як і раніше, банки або їх підрозділи зобов'язані видати довідку для іноземного громадянина, який подав заяву на надання йому дозволу на імміграцію на підставі законодавства України про надходження іноземної інвестиції у вигляді грошових коштів, в якій є інформація про надходження від іммігранта (зацікавленого іноземця-інвестора ) іноземної інвестиції у вигляді іноземної конвертованої валюти не менше 100 тис. доларів з власного рахунку з-за кордону на інвестиційний рахунок в українському банку або ж на поточний рахунок підприємства в українському банку, створеним іноземцем-інвестором.

 Перед підписанням дозволу на імміграцію ДМС обов'язково перевіряє наявність грошей на рахунку на факт того, що гроші не виводилися з рахунку компанії, шляхом надсилання відповідного запиту в банк або його підрозділ, який видавало довідку про інвестиції.

 Хотілося б відзначити, що в Постанові від 13 січня також є нормативне закріплення питань, які раніше не прописувалися в законі, наприклад, в разі, якщо протягом розгляду документів з приводу видачі дозволу на імміграцію в Україну в іноземного громадянина змінюються документи або дані в документах , то нові документи слід обов'язково подати в міграційну службу протягом 10 днів з моменту виникнення змін для внесення відповідних змін до пакет документів на дозвіл на імміграцію і для того, щоб врахувати їх при прийнятті рішення у видачі дозволу на імміграцію; в разі прийняття рішення про анулювання дозволу на імміграцію в Україну, копія такого рішення видається іноземному громадянину під підписку протягом 2-х тижнів або ж шляхом відправки рекомендованого листа поштою.

 Також, ця Постанова, дає право співробітникам ДМС на доступ до системи «Аркан», що в рази спрощує процедуру оформлення дозволу на імміграцію. Можна не відправляти запит в Прикордонну службу для перевірки наявності підстав для відмови у видачі дозволу на імміграцію в Україну.

 У разі оформлення дозволу на імміграцію в Україну - звертайтеся за кваліфікованою допомогою до фахівців юридичної компанії "Приходько і партнери" ми зробимо всю роботу за Вас.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація