Фото: Складання бізнес-плану для гранту

"Важливо не те, на чиєму боці сила, а те, на чиєму боці закон"

Пороховата Єлизавета Олександрівна
E-mail
porokhovata@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-57

Фахівець практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз

Складання бізнес-плану для гранту

Час прочитання: 2 хв.

Для тих, хто бажає отримати грант, важливо зрозуміти важливість підготовки повного та реалістичного кошторису для відкриття бізнесу або ведення діяльності вже на існуючому бізнесі.

Оскільки жоден перегляд грантових заявок не обходиться без перевірки бізнес-плану, який по суті відіграє чи не найбільш важливу роль у ході погодження рішення по кожному окремому заявнику.

Бізнес-план — це детальний план витрат, які ви понесете для відкриття бізнесу, розширення чи підтримки діючого, запровадження іншої інціативи.

Кожен, хто подається на отримання гранту, чи то фізична особа, компанія, громадська організація тощо, має подавати зазначений документ, в якому має бути висвітлено ряд обов'язкових та дотичних пунктів.

фото складання бізнес-плану

За загальною структурою бізнес-план складається з описової та фінансової частини.

Описова частина висвітлює вашу бізнес-ідею та містить ряд обов'язкових питань, що містять детальний опис бізнес-процесів:

  1. Організація бізнесу та основні переваги вашої бізнес-ідеї, також додатково вказується, чи є релевантний досвід роботи за даним напрямком;
  2. Середньострокові та довгострокові цілі реалізації бізнес-ідеї на 3 наступні роки, які повинні бути  конкретними, вимірними, досяжними, реалістичними та обмеженими в часі;
  3. Опис витрат грантових коштів по категоризації ваших потреб (на обладнання, продукцію, оренду приміщення, маркетинг тощо) на 3 наступні роки;
  4. Визначення освіти (напрямок та рівень) та попередньо досвіду роботи за відповідним напрямком реалізації бізнес-ідеї;
  5. Деталізація цільової аудиторії ваших споживачів, ряду ключових конкурентів на ринку на момент подання заявки та інше.

Фінансова частина являє собою єдиний та детальний кошторис реалізації бізнес-ідеї, що складається з наступного:

  • План надходжень від реалізації товарів чи послуг на 3 наступні роки;
  • План витрат від реалізації бізнес-ідеї, що складається з опису витрат на реалізацію товарів чи послуг, оренду приміщення, маркетинг, комунальні послуги, професійні послуги бухгалтера та інше.

Розробка бізнес-плану — дуже відповідальний етап, від якого буде залежати ймовірність прийняття позитивного рішення та надання фінансування загалом.

Кваліфіковані спеціалісти ЮК “Приходько та Партнери” пропонують зацікавленим клієнтам свої послуги з підготовки якісного бізнес-плану з нуля, під кожну конкретну бізнес-ідею особи, внесення змін у бізнес-план клієнта за його запитом.

Ми рекомендуємо з метою підвищення ймовірності погодження надання фінансування на бізнес та економії часу на підготовку усією необхідної документації для подання на грантовий конкурс одразу звертатися до наших спеціалістів, котрі зможуть вас проконсультувати з питання отримання гранту, допомогти у розробці грантової заявки та створенні бізнес-плану (описової та фінансової частини).

фото складання бізнес-плану для гранту

Висновки.

Отже, підготовка бізнес-плану допоможе вам не лише спланувати свою діяльність для реалізації бізнес-ідеї, спланувати головні витрати та надходження, але й відграватиме ключову роль при прийнятті рішення по погодженню отримання вами гранту.

Для економії сил, часу, та отримання бажаного результату спеціалісти ЮК “Приходько та Партнери” пропонують свою послугу з розробки бізнес-плану під запит та повноцінний супровід по процесу подання грантової заявки та отримання фінансування.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
E-mail
porokhovata@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-57

Фахівець практик міграційного та корпоративного права, також спеціалізується на юридичному супроводі бізнесу в країнах ЄС.

Зв'язатися зараз
Наскільки стаття була корисною? Оцініть:

5

Кількість оцінок:

12

20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація