Скільки коштує захист кримінального адвоката у суді?

«Ми захистимо Вас у Вашому кримінальному провадженні!»

Панасенко Олексій Олександрович

Експерт в галузі кримінального права. Адвокат спеціалізується на злочинах у сфері корупції та хабарах. Захистить Вас у Вашому кримінальному провадженні.

Зв'язатися зараз

Скільки коштує захист кримінального адвоката у суді?

Час прочитання: 3 хв.

Більшість людей дотримуються думки, що їм ніколи в житті не знадобиться допомога професійних адвокатів. Однак, передбачити всі ситуації, з якими ми можемо зіштовхнутися протягом життя, достатньо складно. Не беручи до уваги конкретної причини, обов'язково знадобляться послуги адвоката.

Захист кримінального адвоката у суді — один із напрямків роботи фахівців нашого юридичного бюро Приходько та Партнери.

В цій статті ми детально розглянемо функціонал кримінального адвоката у суді.

 

Головні завдання адвоката у кримінальній справі

Розпочнемо з того, що  в Україні тільки адвокатура відповідає за надання професійної правової допомоги. Це означає, що адвокат має право на представництво інтересів підозрюваного для здійснення його захисту від кримінального обвинувачення.

Кримінальне провадження — це один із специфічних видів діяльності органів влади, уповноважених на це державою (мова йде про органи досудового розслідування, суду та прокуратури). Результатом будь-якого кримінального провадження являється прийняття обґрунтованого рішення.

Під час досудового етапу та розгляду справи в суді як фізичні, так і юридичні особи стають головними діючими особами кримінально-процесуальних відносин. Це означає, що вони мають свої обов'язки, права та законні інтереси. Їх перелік залежить від того, який статус має конкретний суб'єкт у кримінальній справі: підозрюваний, свідок, потерплий та ін. Незалежно від присвоєного статусу, кожна особа бажає отримати реальну професійну допомогу.

Наприклад, під час спілкування з представниками правоохоронних органів та слідчого судді дуже важливо мати відповідні знання, навички та вміння, які дозволять відстоювати законні права. На жаль, далеко не всі учасники кримінального провадження можуть це зробити самостійно. Саме в цих випадках на допомогу приходять професійні адвокати.

Найчастіше адвокат виступає в ролі захисника у кримінальному провадженні. Це регламентовано чинним українським законодавством (частина перша статті 45 КПК України).

Найкраще залучити до справи адвоката ще на етапі досудового слідства.

Це — гарантія отримання найкращого результату. Що стосується захисту кримінального адвоката у суді, це одна з найбільш важливих стадій розгляду кримінальної справи. Серед іншого, суд на цьому етапі досліджує докази, які були представлені сторонами захисту та обвинувачення. Саме тому період підготовки має пріоритетне значення. Від нього багато в чому буде залежати кінцевий результат справи.

 

Серед головних напрямків діяльності кримінального адвоката у суді:

  • Консультування клієнта.
  • Пошук та дослідження доказів.
  • Присутність під час обшуку та інших процесуальних дій.
  • Представництво в суді.
  • Підготовка та подання документів для оскарження судових рішень.

АВТОАДВОКАТ ПО СТ. 130 КУоАП

Скільки коштують послуги кримінального адвоката?

Кримінальний адвокат у суді відіграє дуже велике значення. Фахівці Приходько та Партнери під час судового засідання докладуть всіх необхідних зусиль для виправдання обвинуваченого чи суттєвого пом'якшення вироку.

Що стосується вартості послуг кримінального адвоката, вона розраховується індивідуально, виходячи з наступних складових:

  • Гонорар адвоката.
  • Додаткові витрати (розраховуються для кожної конкретної справи).

Запорука нашого багаторічного успіху — високий професіоналізм та індивідуальний підхід до кожної справи.
У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг кримінального адвоката у суді заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація