ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПОШКОДИВ АВТОМОБІЛЬ ЧЕРЕЗ ПОГАНЕ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ?

"Кожен хто звертається до нас, звільняє себе від думок про своє питання та отримує результат, оскільки ми цінуємо найважливіший ресурс – Ваш час."

Перепельченко Анатолій Олександрович

Адвокат, спеціалізується на нерухомості, корпоративному, фінансовому, податковому, цивільному та договірному праві, а також вирішенні спорів у судовому порядку.

Зв'язатися зараз

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПОШКОДИВ АВТОМОБІЛЬ ЧЕРЕЗ ПОГАНЕ ДОРОЖНЄ ПОКРИТТЯ?

Час прочитання: 1 хв.

Не зважаючи на поганий стан доріг, і те, що власники авто часто потрапляють в ДТП через їх поганий стан, позови подають не всі. І дарма, адже практика все більше складається на користь водіїв, і організації, які їх обслуговують, сплачують тисячі гривень. Ось наприклад, у Рівненській області суд повністю задовольнив вимоги водія і стягнув 762 306 грн. майнової шкоди з організацій, які обслуговували дороги.

Щоб отримати компенсацію, потрібно щоб аварія сталася саме через незадовільний стан доріг, а не з вини водія.

Для цього необхідно дотримуватися наступного алгоритму дій:

Викликати на місце події поліцейських, знайти свідків, якщо такі були, взяти у них телефони.

Обов’язкова фото та відео фіксація місця аварії, стану автомобіля та стану дорожнього покриття. В протоколі бажано зазначити, чи були дорожні знаки, які б попереджували водіїв про дані невідповідності і вводили обмеження швидкості руху. Бажано, щоб в протоколі був вказаний розмір ями, освітлення, стан дорожнього покриття (сухе чи мокре), всі ці подробиці будуть важливі для позитивного рішення про відшкодування майнової шкоди.

З’ясувати, хто обслуговує дорогу. Це може бути як служба автомобільних доріг, так і організації, які на договірній основі здійснюють обслуговування доріг. Ці організації і будуть відповідачами у Вашому позові про відшкодування майнової шкоди. Також потрібно звернутись до експертів, які зроблять висновки щодо стану дорожнього покриття і стану транспортного засобу, який потрапив у аварію. Саме експерт визначить, чи відповідало дорожнє покриття нормативам (наприклад гранична глибина вибоїн повинна складати не більше 4 см для доріг І-ІІІ категорій).

Звернутися до суду з позовом про відшкодування майнової шкоди вам допоможуть юристи Адвокатського бюро «Приходько та партнери».

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація