Що робити якщо не направляють на ВЛК?

"Arma potentius aequum - справедливість сильніше зброї".

Тернова Діана Ігорівна
E-mail
ternova@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-42-08

Юрист практики військового права та перерахунку військових пенсій. Спеціалізується на питаннях мобілізації, а саме надання консультацій, оформлення відстрочки від мобілізації, питання проходження ВЛК. Допомога військовослужбовцям, написання рапортів, супровід по звільненню з війської служби, оскарження висновку ВЛК і т. д.

Зв'язатися зараз

Що робити якщо не направляють на ВЛК?

Час прочитання: 2 хв.

Досить часто у військовослужбовців виникають проблеми з розглядом рапортів, але коли це стосується здоров’я часу чекати по факту немає. Так, якщо при проходженні військової служби у військовослужбовця погіршився стан здоров’я, він має право на проходження ВЛК.

Першочергово, для того аби направили на ВЛК необхідно написати рапорт. Рапорт, це відповідний документ, а саме повідомлення, яке містить в собі виклад обставин та прохання за допомогою якого ініціюються відповідні процедури.

 

В рапорті має бути максимально зрозуміло і детально описано стан здоров’я і обґрунтована необхідність в проходженні даної комісії.

Проте, на практиці, виникають проблеми, коли рапорти не реєструються або ігноруються і жодної відповіді не надається або надається усна безпідставна відмова, яка нічим не обґрунтована. Тож, у разі, якщо відмовляють у направленні на проходження ВЛК, таку відмову мають надати офіційно, посилаючись на законодавство і роз’яснивши причину такої відмови.

В такому випадку, можна звернутися до адвоката, аби він направив адвокатський запит, у якому можна отримати відповідь на запитання які стосуються направлення на ВЛК та відповідного терміну протягом якого мають направити на проходження ВЛК.

Або ж якщо командування не реагує на рапорт та ігнорує його, у військовослужбовця є право на подання письмової скарги, відповідно до Розділу V, статті 110 Дисциплінарного статуту ЗСУ.

Зверніть увагу: При написанні скарги потрібно детально викласти обставини і окреслити суть проблеми. Скарга має бути належним чином оформлена. Скаргу як і рапорт необхідно зареєструвати і відповідь на неї має бути надана письмова. Відповідний орган має розглянути Вашу скаргу протягом одного місяця.

Тож якщо у Вас виникають проблеми з тим, що рапорт ігнорується та не розглядається, і вирішити питання безпосередньо з командиром не вдається, наш спеціаліст з військового права допоможе Вам у вирішенні цього питання, шляхом надання кваліфікованої правової допомоги.

 

Фахівці адвокатського бюро «Приходько та партнери» надають клієнтам допомогу у різних форматах. Це може бути як консультація, так і повний юридичний супровід звернення. Другий варіант є більш оптимальним, з огляду на те, що адвокатський запит допомагає краще вплинути на уповноважених осіб, які не направляють на ВЛК. Коли йде мова про консультацію, ми приймаємо клієнтів не лише оффлайн, а й онлайн. Ви можете обрати відео- чи телефонний зв’язок.

Якщо в клієнта є проблеми зі зв’язком чи немає можливості розмовляти, наші фахівці можуть надати відповіді на питання у письмовому вигляді. Не гайте час, аби відстояти себе та захистити власні права. А компетентні юристи у цьому допоможуть.

Щоб отримати консультацію або допомогу юриста з військового права - заповніть форму на нашому сайті і наш юрист з Вами зв'яжеться найближчим часом.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація