Що робити при рейдерстві? Захист адвоката при рейдерському захопленні бізнесу

«Ми гарантуємо Вам якісний та професійний захист у кримінальному провадженні!»

Кисличенко Павло Валерійович
E-mail
kyslychenko@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (073) 007-44-91

Адвокат спеціалізується на кримінальному праві та кримінальному процесі, а також вирішенні спорів у судовому порядку

Зв'язатися зараз

Що робити при рейдерстві? Захист адвоката при рейдерському захопленні бізнесу

Час прочитання: 2 хв.

Стрімкий розвиток бізнес-сфери в Україні супроводжується такими негативними явищами, як недобросовісна конкуренція, яка може проявлятися у вигляді рейдерства. Закономірність в цьому явищі достатньо зрозуміла: бізнес, особливо, якщо він успішний, завжди буде приваблювати злочинні угрупування. Головною метою рейдерства являється заволодіння цінними активами, об’єктами інтелектуальної власності, іншою нерухомістю фірми/компанії або нею в цілому. Захист  адвоката при рейдерському захопленні бізнесу — один із напрямків професійної діяльності адвокатів нашої юридичної компанії Приходько та Партнери.

Рейдерство: особливості правопорушення

Рейдерство належить до незаконних, протиправних видів діяльності. Одночасно з цим це правопорушення — найпопулярніший і найбільш ефективний спосіб шахрайства, який передбачає створення штучним шляхом різноманітних проблемних ситуацій буквально в усіх сферах. В результаті керівництво/підприємство не мають змоги впоратися зі створеними проблемними ситуаціями. В більшості випадків це може призвести до узурпування бізнесу представниками рейдерських угрупувань.

Звичайно, рейдерські схеми можуть бути найрізноманітнішими. Що стосується найпоширеніших з них, це силове захоплення приватного бізнесу. Цей варіант рейдерської схеми ґрунтується на сфальсифікованих документах, в яких чітко вказується зміна власника приватної фірми. Серед виконавців рейдерських захоплень — приватні організації, які спеціалізуються на наданні послуг охорони.

Визначених офіційних класифікаторів рейдерських захоплень в Україні не існує. Однак, всі рейдерські правопорушення можна розділити на наступні групи:

  • Напівлегальне, так зване “біле рейдерство”.

Методи, які використовуються рейдерами в цьому випадку не виходять за межі чинного українського законодавства. Найчастіше з білим рейдерством стикаються підприємства, в яких є певні проблеми з фінансами. Ефективно боротися з цим типом рейдерства можна за допомогою адміністративних чи судових інстанцій.

Що робити при рейдерстві? Захист адвоката при рейдерському захопленні бізнесу - urb 9864 1 3 e1682015882785

  • “Сіре” рейдерство.

Помилково розглядати цей варіант рейдерства як законний. Однак, в її основі — продумана до найменших деталей шахрайська схема. Цей варіант рейдерства набув в Україні найбільшого порушення.

Саме «сіре» рейдерство в Україні набуло найбільшого поширення, оскільки визначення схеми дії рейдерів виявляється вкрай складним. Саме в таких випадках важливий юридичний захист бізнесу від рейдерського захоплення.

  • “Чорне” рейдерство.

Цей варіант рейдерства передбачає грубе порушення чинного законодавства. Серед найбільш поширених шахрайських методів “чорного” рейдерства: шантаж, підробка документів, хабарництво, здирництво.

Залежно від того, який тип рейдерства використовується, підбираються відповідні методи.

Ефективність залучення адвоката до  захисту від рейдерського захоплення бізнесу

Самостійно захищати власні права при спробі рейдерського захоплення бізнесу достатньо проблематично. Тільки професійні юристи здатні вибудовувати правильну стратегію захисту. Фахівці Приходько та Партнери зможуть в цьому допомогти. Ми розробимо ефективний алгоритм дій, який захистить Вас від рейдерського захоплення бізнесу. Головна мета — повернення втрачених елементів цінного майна, нерухомості, корпоративних прав та ін., а також притягнення до відповідальності всіх осіб, які причетні до здійснення рейдерських атак.

Що робити при рейдерстві? Захист адвоката при рейдерському захопленні бізнесу - urb 9479

У Вас ще залишились запитання? Чекаємо на попередній консультації! Для розрахунку вартості послуг юриста із захисту від рейдерського захоплення бізнесу заповніть форму нижче.

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація