Що дає реєстрація торгової марки?

«Ваші права – наша місія»

Гафтер Давід Якович
E-mail
gafter@prikhodko.com.ua
Номери телефонів
+38 (093) 007-44-11

Спеціалізується на супроводженні тендерів, захисті авторських прав, винаходів, патентів, торговельних марок, юридичному супроводі у справах про адміністративні правопорушення.

Зв'язатися зараз

Що дає реєстрація торгової марки?

Час прочитання: 2 хв.

Реєстрація торгової марки (знаку товарів та послуг) є ключовим елементом успішного бізнесу, який відкриває безліч можливостей та гарантує власникові численні переваги. У цій статті ми розглянемо, чому цей крок є важливим та які переваги він може принести вашій компанії.

Що дає реєстрація торгової марки?

Перше і найважливіше, реєстрація торгової марки надає вам юридичний захист від можливих порушень вашої інтелектуальної власності. Жоден конкурент не матиме права використовувати чи копіювати вашу торгову марку без вашої явної та письмової згоди.

Реєстрація торгової марки допомагає утримувати ваш бренд унікальним та впізнаваним. Зареєстрована торгова марка виступає як гарантія вашої автентичності на ринку, що полегшує залучення нових клієнтів та утримання вже існуючих покупців.

Об'єктом торговельної марки може стати будь-яке позначення або комбінація позначень, такі як слова (включаючи власні імена), літери, цифри, зображення, кольори, форма товарів або їх пакування, а також звуки. Важливо, щоб такі позначення мали здатність відрізняти товари або послуги одних осіб від товарів або послуг інших осіб. Крім того, ці позначення повинні бути придатні для внесення в Реєстр торговельних марок таким чином, щоб чітко визначити обсяг правової охорони, яка надається.

Реєстрація торгової марки перетворює вашу ідентифікаційну позначку чи логотип у цінний актив. Це відкриває двері для можливостей продажу, ліцензій та інвестицій, дозволяючи вашому бізнесу зростати та розвиватися.

Переваги реєстрації торгівельної марки

Зареєстровані власники торгових марок мають суттєву перевагу в судових справах, пов'язаних із порушеннями прав на інтелектуальну власність. Це дозволяє легше виявляти та захищати свої права в законний спосіб такими шляхами як:

  1. Досудове вирішення спору;
  2. Звернення в правоохоронні органи щодо порушення ваших прав інтелектуальної власності;
  3. Вирішення спору шляхом подання позовної заяви до суду.

Також не треба забувати, що зареєстрований знак товарів та послуг може слугувати активом для бізнесу. Ви, як правовласник торгової марки, маєте право продавати її, ліцензувати використання такого знаку партнерами, надавати доступ до її використання під час співпраці з іншими брендами.

Проведення реєстрації стає свідченням про професіоналізм, стабільність та впізнаваність вашого бренду. Це важливо для залучення та утримання клієнтів, які шукають надійність та довіру на ринку. Реєстрація торгової марки відбувається в декілька етапів, які чітко встановлені законодавством, а саме:

  1. Збір документів для подачі заявки;
  2. Подача заявки зі сплатою зборів до УКРНОІВІ;
  3. Встановлення дати подачі заявки;
  4. Проведення формальної експертизи;
  5. Отримання свідоцтво про реєстрацію ТМ.

Закінчуючи, важливо відзначити, що консультація з юристом є невід'ємною частиною процесу реєстрації торгової марки. Юрист з інтелектуальної власності забезпечить правильне виконання всіх необхідних процедур та гарантує максимальний захист вашої торгової марки.

Звертайтесь до юриста компанії «Приходько та Партнери» вже сьогодні, щоб почати забезпечувати успіх та стабільність вашому бізнесу, заповнивши форму нижче

Розрахувати вартість допомоги:

1 питання

Вашою справою займалися інші юристи?

Так
Ні

2 питання

Ви знаходитесь в Києві чи Київській області?

Так
Ні

3 питання

Юридична допомога Вам потрібна терміново?

Так
Ні
20%
знижка
Якщо ми не
передзвонимо
протягом дня
Консультація
Юридична компанія
Залиште заявку на юридичну допомогу прямо зараз:
Найкращі юристи
Чесна ціна
Працюємо швидко
Онлайн / офлайн консультація